09921014341
انتخاب صفحه

– ایده های طراحی دکوراسیون داخلی ویلاهای کوچک

دکوراسیون داخلی ویلاهای کوچک به دلیل نیاز به بزرگتر دیده شدن و دلباز بودن فضایی نیاز بیشتری به راهکارهای طراحی دارند و این راهکارها نیاز به تفکر و اشتیاق تیم طراحی برای خلق یک فضای لوکس و جذاب دارد
یکی از نیازهای ضروری هر کارفرما، داشتن فضایی است که حیاط داشته باشد و بتواند بخشی از آسمان را سهم خود کند به قول جمله ی یکی از بزرگان هر کس حیاط بزرگتری داشته باشد سهم شتری از آسمان را خواهد داشت.

دکوراسیون ویلا را مدرن طراحی کنید

یکی از سبکهایی که در فضاهای کوچک نتیجه ی بسیار مناسبی را به همراه دارد سبک مدرن است. در سبک مدرن از رنگهای روشن و خنثی استفاده می کنیم که این ویژگی خود باعث بازتاب بیشتر نور شده و فضای داخلی بزرگتری را بهمراه خواهد داشت.

یکی دیگر از ویژگیهای سبک مدرن به کارگیری مبلمان و آبجکتهای چند منظوره و کاربردی میباشد و این ویژگی ما را به سمت مبل های تخت شو و یا تخت خوابهای تاشو هدایت می کند و فضای بهینه تری خلق خواهد شد.

برای مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون اداری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.گروه معماری آرامو دیزاین  1- 02122094380 – 09921014341

از جداره های شفاف در طراحی ویلا استفاده کنید.

منظور از جداره های شفاف می تواند پنجره های بزرگ و سراسری باشد که این پنجره ها هم می توانند نور طبیعی بیشتری را به داخل فضا دعوت کنند و وجود نور در یک فضا باعث روشن تر شدن و بزرگتر دیده شدن فضا به لحاظ بصری می شود.

وجود نور طبیعی و استفاده درست نورپردازی دردکوراسیون داخلی ویلا باعث می شود زندگی در فضایی غنی، آرامشبخش و زیباتری را تجربه کنیم.

– اجرای دکوراسیون ویلاهای کوچک

اجرای پروژه های کوچک که با ایده ها و راهکارهای طراحی به فضایی لوکس و جذاب تبدیل می شوند نیاز به دقت و ظرافت بسیار زیادی دارد و شاید تنها گروه هایی موفق به اجرای این راهکارها شوند که از شوق و اشتیاق بالای کاربرخوردار باشند و عاشقانه منتظر خلق ایده های نو و فضاهای لوکس باشند.

– جانمایی فضاها در دکوراسیون داخلی ویلاهای کوچک

جانمایی فضایی و خلق فضا از مهمترین موارد در طراحی یک پلان محسوب می شوند.
طراحی درست و حرفه ای پلان در ویلای کوچک اهمیت بسیار زیادی دارد و می تواند به خلق فضاهایی بینجامد که به زیبایی و کیفیت مناسب فضا کمک نماید.
طراحی درست سیرکولاسیون و فضاهای رفت و آمد، درصد مناسب فضای بسته، باز و نیمه باز در پلان از مواردی است که یک طراح حرفه ای می بایست به دانش آن مسلط بود و در پلان پیاده نماید.

برای مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون اداری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.گروه معماری آرامو دیزاین  1- 02122094380 – 09921014341

– چیدمان در ویلاهای کوچک

در ویلاهای کوچک بهتر است از مبلمان مدرن در چیدمان استفاده شود اگر دید مزاحم ندارید پیشنهاد می شود از پرده های ساده و حتی از پنجره های بدون پرده استفاده شود تا بتوانید از حداکثر نور طبیعی در این فضاها استفاده نمایید.
از شلوغ کردن فضا دور کنید و تلاش کنید فضایی ساده و لوکس داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]
با ما تماس بگیرید