دکوراسیون داخلی ویلای کوچک

– ایده های طراحی دکوراسیون داخلی ویلاهای کوچک

دکوراسیون داخلی ویلاهای کوچک به دلیل نیاز به بزرگتر دیده شدن و دلباز بودن فضایی نیاز بیشتری به راهکارهای طراحی دارند و این راهکارها نیاز به تفکر و اشتیاق تیم طراحی برای خلق یک فضای لوکس و جذاب دارد
یکی از نیازهای ضروری هر کارفرما، داشتن فضایی است که حیاط داشته باشد و بتواند بخشی از آسمان را سهم خود کند به قول جمله ی یکی از بزرگان هر کس حیاط بزرگتری داشته باشد سهم شتری از آسمان را خواهد داشت.

دکوراسیون داخلی ویلای کوچک

دکوراسیون ویلا را مدرن طراحی کنید

یکی از سبکهایی که در فضاهای کوچک نتیجه ی بسیار مناسبی را به همراه دارد سبک مدرن است. در سبک مدرن از رنگهای روشن و خنثی استفاده می کنیم که این ویژگی خود باعث بازتاب بیشتر نور شده و فضای داخلی بزرگتری را بهمراه خواهد داشت.

یکی دیگر از ویژگیهای سبک مدرن به کارگیری مبلمان و آبجکتهای چند منظوره و کاربردی میباشد و این ویژگی ما را به سمت مبل های تخت شو و یا تخت خوابهای تاشو هدایت می کند و فضای بهینه تری خلق خواهد شد.

دکوراسیون داخلی ویلای کوچک

از جداره های شفاف در طراحی ویلا استفاده کنید.

منظور از جداره های شفاف می تواند پنجره های بزرگ و سراسری باشد که این پنجره ها هم می توانند نور طبیعی بیشتری را به داخل فضا دعوت کنند و وجود نور در یک فضا باعث روشن تر شدن و بزرگتر دیده شدن فضا به لحاظ بصری می شود.

وجود نور طبیعی و استفاده درست نورپردازی دردکوراسیون داخلی ویلا باعث می شود زندگی در فضایی غنی، آرامشبخش و زیباتری را تجربه کنیم.
دکوراسیون داخلی ویلای کوچک

دکوراسیون داخلی ویلای کوچک

دکوراسیون داخلی ویلای کوچک

– اجرای دکوراسیون ویلاهای کوچک

اجرای پروژه های کوچک که با ایده ها و راهکارهای طراحی به فضایی لوکس و جذاب تبدیل می شوند نیاز به دقت و ظرافت بسیار زیادی دارد و شاید تنها گروه هایی موفق به اجرای این راهکارها شوند که از شوق و اشتیاق بالای کاربرخوردار باشند و عاشقانه منتظر خلق ایده های نو و فضاهای لوکس باشند.

دکوراسیون داخلی ویلای کوچک
دکوراسیون داخلی ویلای کوچک
دکوراسیون داخلی ویلای کوچک
دکوراسیون داخلی ویلای کوچک

– جانمایی فضاها در دکوراسیون داخلی ویلاهای کوچک

جانمایی فضایی و خلق فضا از مهمترین موارد در طراحی یک پلان محسوب می شوند.
طراحی درست و حرفه ای پلان در ویلای کوچک اهمیت بسیار زیادی دارد و می تواند به خلق فضاهایی بینجامد که به زیبایی و کیفیت مناسب فضا کمک نماید.
طراحی درست سیرکولاسیون و فضاهای رفت و آمد، درصد مناسب فضای بسته، باز و نیمه باز در پلان از مواردی است که یک طراح حرفه ای می بایست به دانش آن مسلط بود و در پلان پیاده نماید.

– چیدمان در ویلاهای کوچک

در ویلاهای کوچک بهتر است از مبلمان مدرن در چیدمان استفاده شود اگر دید مزاحم ندارید پیشنهاد می شود از پرده های ساده و حتی از پنجره های بدون پرده استفاده شود تا بتوانید از حداکثر نور طبیعی در این فضاها استفاده نمایید.
از شلوغ کردن فضا دور کنید و تلاش کنید فضایی ساده و لوکس داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *