09921014341
انتخاب صفحه

طراحی داخلی ویلا

دکوراسیون خانه های ویلایی به دلیل فضاهای متعدد و متنوعی که به لحاظ معماری می توانند داشته باشند حائز اهمیت است.

با گروه معماری آرامو دیزاین از تجربه ی متفاوتی از فضای ویلای تان داشته باشید.

دکوراسیون داخلی پروژه فوق با هدف خلق فضایی لوکس که معیار های زیبایی شناسی و اصول معماری را بهمراه داشته باشد دیزاین شد.

ارتفاع سقف بلند این پروژه امکان خوبی را فراهم آورد که بتوانیم با  شکست و اختلاف ارتفاع در سقف که باعث ایجاد تجربه حسی هیجان در فضا می شود را طراحی  کنیم.

طراحی آشپزخانه ای با نور خوب در امتداد فضای پذیرایی توانست یک دکوراسیون مدرن و لوکس را تعریف نماید.

در دکوراسیون داخلی مدرن ارتباط بصری آشپزخانه با فضای پذیرایی برقرار است و برای رفع مشکل بوی غذا هنگام پخت بهتر است از فضای مطبخ در دکوراسیون خانه ویلایی تان بهره بگیرید.

مطبخ در دکوراسیون داخلی ویلا

یکی از اتفاقات دنیای مدرن استفاده از آشپزخانه اپن می باشد که شاید خیلی با فرهنگ ما ایرانیها به ویژه برای خانواده هایی که از رفت و آمد زیاد برخوردار هستند تناسب نداشته باشد به همین دلیل امروزه معماران و طراحان در کنار آشپزخانه اپن فضایی بسته را برای مطبخ که برای فعالیت هایی مثل پخت و پز و شستشو مناسب است طراحی و اجرا می کنند.

فضای ناهار خوری در دکواسیون مدرن خانه های ویلایی بهتر است نزدیک آشپزخانه باشد که در این پروژه نیز همین اتفاق طراحی شد و فضای ناهار خوری با قابی زیبا از طبیعت دیزاین شد.

نکته ای که در این فضا مهم است استفاده از سینک تمیز روی اپن می باشد که این امکان را فراهم می کند که در هنگام شستشوهای کم و کوتاه، اعضای خانواده بتوانند ارتباط بصری و گفتگوی بدون مانع را تجربه کنند.

برای مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون اداری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.گروه معماری آرامو دیزاین  1- 02122094380 – 09921014341

فضای تی وی روم و پذیرایی در این پروژه ادغام شد و باتوجه به اینکه طراحی دکوراسیون با سقف بلند برای  این ویلا امکان پذیر بود توانستیم با طراحی تی وی وال مرتفع جذابیت فضا را دوچندان و فضایی لوکس دیزاین کنیم.
زیبایی شناسی در طراحی داخلی ویلا علاوه بر زیبایی فرمی به راحتی می تواند زیبایی شناسی حس را نیز در بر داشته باشد.

در زیبایی شناسی حسی از تجارب لذتبخشی برخوردار خواهید شد که تمام حواس پنج گانه درگیر خواهند شد و کیفیت فضایی بالاتری را تجربه می کنید

در این خصوص می توانید به مقاله زیبایی شناسی در دکوراسیون داخلی مراجعه بفرمایید.

با انتخاب طراح حرفه ای و آشنا به علم طراحی می توانید به راحتی ویلایی با کیفیت بالای فضایی را تجربه کنید و از بودن در فضایی لوکس لذت ببرید.

با گروه معماری آرامو دیزاین از زیبایی شناسی حسی، زیبایی شناسی فرمی و زیبایی شناسی نمادین در فضا لذت ببرید.تلفن های تماس:09921014341  – 81و22094380

چند نمونه از ویلاهای روز دنیا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 10 میانگین: 5]
با ما تماس بگیرید