09921014341
انتخاب صفحه

دکوراسیون آشپزخانه

سبک مدرن یکی از سبک های پرطرفدار در طراحی آشپزخانه های امروزی به شمار می رود. به ویژه در آپارتمانهای کوچک امروزی جوابگوی مناسبی برای طراحی آشپزخانه و کابینت آشپزخانه می باشد.

استفاده از کابینت ام دی اف و های گلاس برای طراحی و اجرای این سبک مرسوم است.

از ویژگیهای سبک مدرن سادگی، خطوط منظم هندسی، رنگ های خنثی و پرهیز از تزئینات زیاد می باشد و این خود دلیلی است برای بزرگتر جلوه دادن فضای آشپزخانه که نمونه هایی از آن را می بینیم.

سبک کلاسیک از دیگر سبک های متداول در طراحی آشپزخانه می باشد که در این سبک از کابینت ممبران برای کابینت آشپزخانه استفاده می شود و دیتیل، جزئیات و تزئینات درآن به وفور دیده می شود از المانهای طراحی آشپزخانه با این سبک وجود تزئینات، تقارن و به کارگیری عناصر عمودی می باشد و در صورت علاقه به این سبک می توان در آشپزخانه های بزرگ و با ارتفاع سقف بلند از آن استفاده کرد.

جهت مشاوره با کارشناسان گروه معماری آرامو دیزاین می توانید از طریق شماره های 09921014341 – 02122094380 تماس حاصل فرمایید. 

نمونه هایی از تصاویر طراحی آشپزخانه به سبک کلاسیک:

یکی دیگر از سبکهای رایج در طراحی کابینت آشپزخانه، سبک روستیک می باشد که در خانه های ویلایی بسیار پرکاربرد است طراحی به این سبک ویژگهای منحصر به فرد خود را دارد که از جمله آنها می توان به کاربرد متریال بصورت خام و طبیعی در طراحی و اجرای آشپزخانه اشاره نمود سبکی زیبا، گرم و صمیمی می باشد

 در اجرای کابینت آشپزخانه در این سبک از چوبهای طبیعی و جنگلی بدون پرداخت استفاده می شود.

جهت مشاوره، طراحی، نظارت و اجرا می توانید از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.تلفن های تماس:09921014341 – 02122094380

سبک مینیمال از پرطرفدارترین سبک های امروزی است که زیبایی را در سادگی تعریف می کند طراحی کابینت آشپزخانه به این سبک به دلیل استفاده از رنگ های خنثی و بدون تزئین و زرق و برق بسیار مناسب آشپزخانه های کوچک است البته باید یادآور شویم که این سبک در طراحی آشپزخانه های بزرگ نیز طرفدار دارد و زیبایی، نظم، سادگی و استفاده بهینه از فضا از ویژگیهای این سبک می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 32 میانگین: 5]
با ما تماس بگیرید