09921014341

طراحی اداری

کاربری: اداری

موقعیت: صادقیه

امروزه با توجه به کمبود فضا در محیط های مسکونی ، اداری،آموزشی و غیره، استفاده از کتابخانه دیواری بسیار مرسوم و انتخاب مناسبی برای اینگونه فضاها می باشد. طراحی معمارانه آن می تواند علاوه بر ایجاد فضای کتابخانه، جذابیت بصری ویژه ای به محیط ببخشد.

بعد از بازدید پروژه، فضای پرت و تورفته ای مشاهده شد که قرار شد کتابخانه ی مناسبی مطابق با آن طراحی و اجرا گردد در این راستا  در گروه معماری آرامو دیزاین سعی بر این شد که حداکثر استفاده از فضا چه به لحاظ عملکردی و چه به لحاظ زیبایی شناسی صورت گیرد.

با تحلیل و بررسی خواست کارفرما و شرایط فیزیکی پروژه از طراحی چند عملکردی کمک گرفتیم و به این صورت فضای موجود که ارتفاع زیادی نسبت به عرض داشت را به دو قسمت تقسیم و علاوه بر تعبیه جایی برای کتابها، فلاور باکس کوچکی  طراحی و اجرا شد.

وجود فضاهای سبز هر چند کوچک به ایجاد طراوت و افزایش راندمان کاری و در کل به بهبود کیفیت فضایی منجر می شود و کاملا هوشمندانه در این پروژه که فاقد این عنصر بود گنجانده شد و به جرات می توان گفت  گروه معماری آرامو دیزاین با یک طراحی توانست حداقل دو نیاز مهم کارفرما را پاسخ بگوید که یکی از این نیاز ها اصلا خواست کارفرما نبود و در نهایت طراحی و اجرای این پروژه بسیار مقرون به صرفه شد که رضایت کارفرما را بهمراه داشت.

انتخاب خطوط مورب در طراحی برخواسته از شرایط فیزیکی اتاق بود که بسیار یکنواخت و آرام بود برای ایجاد حرکت و هیجان در اتاق از این خطوط استفاده شد که با نحوه چیدمان کتابها نیز همخوانی داشت.

برای ارتقاء کیفیت زندگی و کاری خود  از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.تلفن های تماس:09921014341 – 02122094380

 

مطالب مرتبط

Call Now Buttonتماس با ما