رنگ بنفش در کوراسیون داخلی

رنگ بنفش رنگی مناسب در دکوراسیون داخلی منزل به ویژه دکواسیون داخلی اتاق خواب محسوب می شود. این رنگ در دیزاین اتاق خواب می تواند فضای آرامی را به واسطه رنگ آبی که در ترکیب خود دارد به وجود آورد.

رنگ بنفش از رنگ های ثانویه است که از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی به دست می آید و با توجه به مقدار قرمز یا رنگ آبی که در ترکیب آن استفاده می شود می تواند طیف های متفاوتی از رنگ بنفش را به خود اختصاص دهد.

حال در دکوراسیون داخلی اتاق خواب هر چه مقدار آبی رنگ بنفش بیشتر باشد آرامش بیشتری حاصل می شود.

رنگ بنفش در ابتدا ویژه پادشاهان بود و از رنگ های سلطنتی محسوب می شد و افراد عادی نمی توانستند از آن استفاده کنند نه گرم است و نه سرد و با توجه به میزان استفاده آبی در به وجود آوردن آن می تواند سرد یا گرم باشد استفاده آن در دکوراسیون داخلی منزل به صورت لکه مناسب می باشد بعنوان مثال از پرده هایی به این رنگ یا کوسن های بنفش و . . . استفاده می شود.
رنگ مکمل بنفش رنگ زرد می باشد که در تکنیک رنگ بندی متضاد می تواند در کنار آن قرار بگیرد و دکوراسیون داخلی منزل را شاد و مفرح جلوه دهد.
رنگ بنفش یاسی مدتها به عنوان رنگ دخترانه در دکوراسیون داخلی اتاق دختر ها به کار می رفت اما امروزه به صورت لکه های رنگی در تمام فضاها استفاده می گردد.

رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی منزل- آشپزخانه

رنگ بنفش در دکوراسیون داخلی آشپزخانه در سبک مدرن جایگاه خوبی دارد و با انتخاب متریال ام دی اف بنفش رنگ می توانید جداره های آشپزخانه را به رنگ بنش دیزاین کنید.

رنگ بنفش در سرویس بهداشتی

برای دیزاین سرویس بهداشتی با متریال رنگ بنفش بهتر است فضاهای سرویس را تقسیم بندی کنید بعنوان مثال یکی از جداره های مناسب برای این رنگ دیوار پشت روشویی می باشد.

همچنین می توانید با دیزاین دیوار پشت توالت فرنگی به صورت لکه های رنگی از رنگ بنش در این فضا بهره گیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *