09921014341

 طراحی کابینت آشپزخانه

اهمیت طراحی کابینت آشپزخانه بر کسی پوشیده نیست و طبق تجربه اکثر کارفرمایان برای طراحی دکوراسیون داخلی و یا بازسازی منزل به طراحی و اجرای کابینت لوکس و لاکچری تاکید ویژه ای دارند زیرا تاثیر مستقیم و بسزایی در زیبایی بصری کل محیط منزل دارد و علاوه بر آن طراحی و اجرای موفق و مناسب کابینت آشپزخانه  نظم و چیدمان بهتر وسایل آشپزخانه را میسر می نماید.

گروه معمای آرامو دیزاین با علم بر موارد فوق و در راستای هر چه بهتر شدن طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه بعد از بازدید آشپزخانه پیشنهاداتی کاملا مبتنی بر علم و اصول معماری جهت خلق فضای بهینه  ارایه می کند و با طراحی خلاقانه همواره تلاش می کند نهایت زیبایی و کارایی را ایجاد نماید.

حتی در بازسازی کابینت آشپزخانه که مجریانی قوی و مستقل داریم از خدمات طراح متخصص کمک بگیرید تا بتوانید بصورت بهینه و عملکردی فضایی جذاب و لوکس داشته باشید.جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های  09921014341 – 02122094380 تماس بگیرید

هدف و رسالت گروه معماری آرامو دیزاین طراحی بهینه و مبتنی بر اصول زیبایی شناسی و روانشناسی فضا می باشد و برای اجرای موفق طرح های پیشنهادی همواره از مجریان مجرب و با علاقه به کار استفاده می نماید تا بتواند با خلاقیت و ایده پردازی طرحی مناسب خواست و فرهنگ کارفرما طراحی و اجرا نماید.

نکته بسیار مهم این است که طراحی آشپزخانه صرفا جانمایی گاز ، یخچال ، سینک و تعدادی یونیت نمی باشد بلکه طراحی یک آشپزخانه می بایست به گونه ای باشد که علاوه بر موارد فوق بتواند در هارمونی کامل با تمام فضا و بصورت فضایی لوکس و لاکچری در خدمت اصول زیبایی شناسی فضا بوده و جذابیت آن را دو چندان نماید.
انتخاب متریال و طراحی کابینت براساس سبک پیشنهادی از طرف گروه معماری آرامو دیزاین که بر اساس متراژ منزل، نورگیری فضا و علاقه و خواست کارفرما پیشنهاد می گردد می تواند از کابینت ممبران برای سبک کلاسیک که سبکی پر دیتیل و پر جزئیات می باشد استفاده گردد و برای خانه های بزرگ و با متراژ زیاد و سقف های بلندتر از حد معمول امروزی مناسب می باشد.
کابینت های گلاس و ام دی اف که بیشتر برای سبک مدرن استفاده می شود و با توجه به تنوع در طراحی خلاقانه به شدت مناسب آشپزخانه های کوچک است که امکان استفاده بهینه از کابینت آشپزخانه را میسر می نماید.

مطالب مرتبط

آشپزخانه
طراحی داخلی
ورودی آشپزخانه
طراحی داخلی منزل مسکونی
دکوراسیون ورودی آپارتمان
دکوراسیون نشیمن خصوصی
آپارتمان سعادت آباد
دیزاین داخلی
کابینت آشپزخانه
Call Now Buttonتماس با ما