09921014341
انتخاب صفحه

طراحی اکسپوز اداری

بررسی پروژه اجرایی شهرک سئول و رفع نواقص موجود و در نهایت طراحی به صورت اکسپوز

پروژه دکوراسیون داخلی اداری

کارفرما: چاوش راه بنا

مکان: تهران / شهرک سئول

مساحت: 105 مترمربع

دکوراسیون و طراحی اکسپوز در فضای اداری به گونه ای است که تاسیسات و بخش های از سازه و اتصالات نمایان طراحی و اجرا می گردد و با توجه به اینکه در غالب اوقات با رنگ های تیره و متریال فلزی اجرا می شوند فضایی مدرن  و خنثی را نتیجه می دهند.

در طراحی دکوراسیون اداری به ابعادی شامل آسایش، سازماندهی مناسب، المان های زیبایی شناسی و ایجاد فضایی پویا و خلاق توجه داشته باشید.

نقاط ضعف فضاهای مدرن و خنثی:

یکی از نقد هایی که به فضاهای مدرن وارد است بی روح شدن فضا به سبب وجود رنگ های خنثی و سرد است که برای رفع این مورد می توان از رنگ های گرم ، روشن و شاد استفاده کرد تا حتی الامکان از بی روح شدن فضا جلوگیری شود.

در این پروژه پوشش کف و سقف با متریال رنگ خنثی حس مدرن بودن را به خوبی انتقال می داد و خواست کارفرما را جهت خلق فضایی جذاب به واسطه ی انتخاب آبجکت و دکورهای رنگی به همراه داشت.

در این راستا گروه معماری آرامو دیزاین خلق فضایی مینیمال توام با المانهای رنگی جهت جلوگیری از بر روح شدن فضا را مبنای طراحی قرارداد.

 

در تصویر فوق

پوشش کف، سقف و جداره های فضا، با متریال مدرن به رنگ خنثی خلا رنگ های گرم و روشن را نشان می دهد.

با گروه معماری آرامو دیزاین طراح و مجری حرفه ای و تخصصی پروژه های اداری، در فضایی بهینه و خلاق فعالیت کنید. تلفن 02122094380-09921014341

در گام اول تلاش کردیم از متریال روشن در کف که از موکت های تایل اداری استفاده شد و همچنین در سقف که با پنل های رنگی دکوراتیو طراحی شد به فضایی زنده و پویا دست پیدا کنیم .

انتخاب مبلمان گزینه ی دیگری بود که راهگشا بود و با خرید مبلمان به رنک تایل های کف و سقف انسجام در طرح را میسر ساختیم.

به کار گیری لکه های سبز گل و گیاه نیز راهکاری بود که علاوه بر خلق فضایی پویا توانست حس طراوت و تازگی را به فضا ببخشد.

خواست کارفرما طراحی شفاف و خالص در تمام جداره ها بود که این امر منجر به استفاده از متریال شیشه در جداره های اتاق مدیریت شد و دید بصری بسیار مناسبی به فضای بیرون و همچنین سایر بخش های داخل را منجر شد.

ایده ی طراحی گابیون در این پروژه متناسب با موضوع کاری کارفرما بود و تبدیل به المانی شد برای تفکیک و طراحی فضایی برای گفتگوهای کوتاه که رضایت کارفرما را نتیجه داد.

همچنین طراحی گابیون در دکوراسیون اکسپوز اداری فوق، استندی را برای بیان هویت بصری پروژه نتیجه داد.

در طراحی پروژه اکسپوژ اداری فوق با وجود تاسیسات و سازه نمایان در سقف و متریال خنثی در جداره ها برای روح بخشی به فضای داخلی از آبجکت رنگی کمک گرفتیم تا بتوانیم فضایی خلاق، زنده و جذاب خلق نماییم.

نمونه کارهای اجرا شده

طراحی دکوراسیون داخلی اداری
طراحی داخلی اداری
دکوراسیون اداری خلاق
دکوراسیون اداری
روف گاردن اداری یزد
طراحی داخلی داروخانه
پروژه اداری یزد
روف گاردن اداری سعادت آباد
دکوراسیون داخلی آراز شیمی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 5]
با ما تماس بگیرید