09921014341

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب

کاربری: مسکونی- اتاق خواب نگار

مساحت: 12 متر مربع

در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب فوق سعی گروه معماری آرامو دیزاین ایجاد حس آرامش، ظرافت و فضایی دخترانه و در عین حال کاملا عملکردی برای استفاده بهینه از کل فضابود.

استفاده از سبک مدرن در طراحی و متریال mdf در اجر راه حل مناسبی برای آن بود.

در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب 

گام اول تعیین فعالیتهایی بود که نگار در اتاق شخصی خود انجام می داد که شامل مطالعه،تعاملات دوستانه دو یا سه نفره، خواب و غیره بود.

برای ایجاد فضایی مناسب برای هر فعالیت و عملکرد در اتاقی نه چندان بزرگ برآن شدیم از جداره ها کمک بگیریم و با اجرای خطوط ام دی اف رو آن هم بتوانیم فضای مناسب هر فعالیت را خلق نماییم و هم با ایجاد خطوط ممتد روی دیوار به جذابیت بصری آن بیفزاییم و در واقع خلق فضا زیبای بصری را نیز بهمراه داشته باشد.

جهت جلوگیری از بی روح شدن فضا از رنگ های شاد استفاده شد که لکه های رنگ زرد با توجه به ویژگی آن که در کتاب روانشناسی رنگ نیز به آن اشاره شد برای تفکر مثبت و تحلیل، و بویژه دوران کنکور و دانشجویی مناسب است.

در  فنگ شویی به استفاده از شمع در دکوراسیون داخلی  تاکید شده است و معتقد است که شمع در حال سوختن 4 عنصر را آزاد می کند. موم شمع انرژی عنصر خاک و شعله آن آتش و دود نوعی باد و در نهایت موم در حال ذوب شدن انرژی آب را بهمراه دارد که با علم بر این موارد در طراحی کتابخانه همواره تلاش نمودیم تا فضایی کوچک برای نگهداری شمع اختصاص دهیم.

فواید وجود لکه و فضای سبز در دکوراسیون اکار ناپذیر است و با جانمایی گل های سبز علاوه بر زیبایی بصری فضایی مطبوع ایجاد شد.

گروه معماری آرامو دیزاین طراح و مجری حرفه ای دکوراسیون  اتاق خواب ، اتاق های نشیمن ، آشپزخانه , بازسازی منازل

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

مطالب مرتبط

اگر از این مقاله لذت بردید به اشتراک بگذارید
تماس با ما