09921014341
انتخاب صفحه

طراحی کمد دیواری اتاق خواب

کارفرما: سرکار خانم مهندس رضاپور

موقعیت : کرج

با توجه به کوچک بودن خانه و آپارتمان های امروزی، استفاده بهینه از هر فضایی بسیار بیشتر از قبل مهم و ضروری به نظر می رسد. یکی از این فضا ها کمد های دیواری تعبیه شده در اتاق خواب می باشد که متاسفانه در اکثر موارد بدون هرگونه طراحی و فقط به صورت دربهای چوبی در اتاق خواب اجرا شده اند و بیش از نیمی از این فضا که می تواند بسیار در نظم اتاق خواب موثر باشد بلااستفاده باقی مانده است.

گروه معماری آرامو دیزاین مجری حرفه ای دکوراسیون داخلی با علم بر موارد فوق در طراحی و دکوراسیون کمد دیواری اتاق خواب و منزل مسکونی فوق تلاش نمود تا با به کار گیری ایده های مناسب و راهکار های خلاقانه متناسب با نیاز کارفرما بتواند از حداکثر فضای موجود استفاده و به لحاظ بصری تا حد ممکن موارد زیبایی شناسی را رعایت و تاکید نماید در این راستا بعد از صحبت با کارفرما و بررسی فضاهای مورد درخواست کارفرما ابتدا در پلان دوبعدی به تفکیک فضای کمد دیواری در طول و عرض پرداختیم و با اختصاص طول بیشتر برای لباس های خانم منزل و طول کوتاه تر برای آقای خانه مابقی فضا را به بخش های کوچکتر جهت قراردادن لباس ، کفش ، کلاه و . . . تقسیم و طراحی را بر مبنای آن پیش بردیم.

برای ارتقاء کیفیت زندگی و کاری خود  از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.تلفن های تماس:09921014341 – 02122094380

برای جذابیت بیشتر در اتاق خواب در طراحی دربهای کمد دیواری که بصورت کشویی اجرا شد از آیینه در بخش میانی استفاده نمودیم و یه این صورت کاربرد دیگری به آن افزودیم.

در قسمت بالای کمد دیواری پیشانی ام دی اف جهت نورپردازی و جذابیت بصری بیشتر طراحی و اجرا شد و به زیبایی توانست از یک المان خنثی در اکثر اتاق خواب های امروزی به یک کمد دیواری دکوراتیو لوکس تبدیل شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]
با ما تماس بگیرید