طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب

اتاق خواب بزرگسال

طراحی اتاق خواب

اتاق خواب از فضاهای بسیار مهم در هر منزل مسکونی محسوب می شود که هر انسال حدود یک سوم از عمر خود را در آن سپری میکند بنابراین در طراحی و چیدمان آن باید بسیار دقت شود که بتواند فضایی آرام و صمیمی را القا نماید استفاده از نور و رنگ های مناسب می تواند به ایجاد چنین فضایی کمک نماید تاثیر رنگها تا حدودی با توجه به ذهنیت فرد که برگرفته از فرهنگ ، نژاد و اقلیم و . . .

اتاق خواب کودک

طراحی اتاق خواب

اتاق کودک فضایی است برای پاسخگویی به نیازهایی مثل بازی، خواب، مطالعه و . . . بنابراین طراحی آن باید به گونه ای صورت گیرد که علاوه بر نیازهای فوق متناسب با روحیات و علایق کودک بوده و بتواند مدت زیادی جوابگوی نیازهای کودک باشد. طراحی مناسب فضای کودک باعث رشد و پرورش خلاقیت کودک می شود و فضایی که کودک در آن بزرگ می شود در اعتماد بنفس کودک تاثیر گذار است.

کمد دیواری اتاق خواب

طراحی و دکوراسیون کمد دیواری اتاق خواب

با توجه به کوچک بودن خانه و آپارتمان های امروزی، استفاده بهینه از هر فضایی بسیار بیشتر از قبل مهم و ضروری به نظر می رسد. یکی از این فضا ها کمد های دیواری تعبیه شده در اتاق خواب می باشد که متاسفانه در اکثر موارد بدون هرگونه طراحی و فقط به صورت دربهای چوبی در اتاق خواب اجرا شده اند و…

اتاق خواب نگار

طراحی اتاق خواب

در طراحی پروژه فوق سعی گروه معماری آرامو دیزاین ایجاد حس آرامش، ظرافت و فضایی دخترانه و در عین حال کاملا عملکردی برای استفاده بهینه از کل فضابود. استفاده از سبک مدرن در طراحی و متریال mdf در اجر راه حل مناسبی برای آن بود.  در طراحی پروژه فوق گام اول تعیین فعالیتهایی بود که نگار در اتاق شخصی خود انجام می داد که شامل مطالعه،تعاملات دوستانه دو یا سه نفره، خواب و غیره بود.

اگر از این مقاله لذت بردید به اشتراک بگذارید
تماس با ما