طراحی دکوراسیون آشپزخانه

در صحبت با کارفرما متوجه تردید کارفرما در انتخاب سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه شدیم که بعد از صحبتهای شفاهی تصمیم گرفتیم در دو سبک کلاسیک و مدرن طراحی داشته باشیم تا تصمیم گیری برای کارفرما راحت‌تر صورت گیرد.
وجود دو آلترناتیو و ارائه آن به صورت طراحی سه بعدی توانست تصورات کارفرما را تحقق بخشد و تصمیم گیری برای ایشان راحتتر صورت گیرد.

مشتریآقای عبدالهی
تاریخ تکمیل تیر 1399
متراژ40 متر
موقعیت مکانیjivhk

همانطور که می‌بینیم چیدمان فضایی در هر دو سبک بسیار مشابه است و جانمایی‌ها یکسان صورت گرفته است و تنها تفاوت در سبک طراحی است.
جانمایی آشپزخانه به گونه‌ای بود که هنگام ورود به خانه کل آشپزخانه در معرض دید بود که برای کارفرما خیلی رضایت بخش نبود در این راستا در بخش ورودی که اشراف کامل به آشپزخانه وجود داشت تلاش کردیم با طراحی فلاور باکسی از بامبو دید بصری به آشپزخانه را کم و زیبایی بصری هنگام ورود به خانه را نیز تامین کنیم.

در بخش دیگر آشپزخانه که با تی و روم و نشیمن خصوصی در ارتباط است برای تفکیک این دو فضا از پارتیشن ام دی اف استفاده شد که با جانمایی گلدان جذاب‌تر شد که با توجه به اینکه ارتباط بصری ممکن است اما تفکیک دو فضا به طور کامل ایجاد شده است.
به درخواست کارفرما میز غذاخوری در آشپزخانه چیدمان شد که طراحی خطی آشپزخانه نیز به همین دلیل بود که بتوانیم در فضای موجود به تمام نیازهای کارفرما پاسخ گفته باشیم.
آشپزخانه کثیف این فضا به شکلی تحقق پیدا کرد که دید بصری آن به حداقل ممکن کاهش پیدا کند و با عدم نمایش این فضا در میدان دید بصری، بخش لوکس و جذاب آشپزخانه را به تصویر بکشد.
انتخاب رنگ روشن کابینت به دلیل کوچک بودن فضای آشپزخانه انتخاب مناسبی برای این دیزاین بود و به خوبی توانست در فضا خودنمایی نماید.
چیدمان میز غذاخوری در طراحی آشپزخانه متناسب با سبک طراحی انتخاب شد که با کل فضا هارمونی داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *