دکوراسیون داخلی پژوهشگاه ملی استاندارد

طراحی دکوراسیون اداری پژوهشگاه ملی استاندارد

طراح: محدثه صالحی

متراژ: ۵۰۰ متر مربع

پروژه اداری فوق جهت طراحی دکوراسیون اداری بر مبنای open office  به گروه معماری آرامو دیزاین واگذار شد درخواست کارفرما خلق فضای کار گروهی و اشتراک با عنوان استارت آپی بود که گروه های مختلف کاری بتوانند از این فضا برای شروع بیزینس و کسب و کار خود استفاده کنند.

مشتریپژوهشگاه ملی استاندارد
مکانکرج
تاریخ تکمیلشهریور 98
مهارت ها3D Max, Plan, Interior Design
وبسایتaramodesign.com
دکوراسیون داخلی پژوهشگاه ملی استاندارد

در این راستا در چیدمان و جانمایی فضا ها تلاش شد طراحی دکوراسیون اداری open office به گونه ای صورت گیرد که یک سالن بزرگ در بخش مرکزی پروژه قرار گیرد که شامل میزهای گروهی دو ، چهار و شش نفره باشد.

دکوراسیون داخلی پژوهشگاه ملی استاندارد

در دو ضلع پلان اتاق های (office) مجزایی جانمایی شد برای کسب و کارهایی که بر اساس نیاز به فضاهایی بسته تر نیاز دارند و در این فضاها چن نمونه مختلف از چیدمان طراحی شد که بتواند پاسخگوی فعالیت های مختلف باشد.

در چیدمان فوق یک میز مدیریت به همراه کنفرانس متصل به آن طراحی شد و فضایی برای تعاملات اداری که نیازی به میز برای اسناد و مدارک اداری ندارند لحاظ شد.

دکوراسیون داخلی پژوهشگاه ملی استاندارد

همانطور که در طرح فوق مشاهده می شود اتاق هایی برای کار گروهی و اشتراکی که در واقع همان دکوراسیون open office  است طراحی و چیدمان شد.

همچنین اتاقی دیگر چیدمان مناسب برای یک مدیر و چهار کارمند یا کارشناس طراحی شد.

چیدمان های مختلف امکان سرویس دهی به کسب و کارهای بیشتری را میسر می ساخت که از نیازهای کارفرما و پروژه بود.

دکوراسیون داخلی پژوهشگاه ملی استاندارد

و نمونه آخر

که دکوراسیون داخلی اداری open office  برای 3 کارشناس و یک مدیر طراحی شد تلاش شد حتی المقدور برای تمامی فضاها کمدهای آرشیو جانمایی شوند تا آسایش کاربران فضا را به همراه داشته باشد.

برای طراحی بخش ورودی پروژه دکوراسیون اداری open office تلاش شد از فرم های جذاب و فضای سبز استفاده شود تا بتواند جذابیت بصری و حس زیبایی را به کل فضا تعمیم دهد.

دکوراسیون داخلی پژوهشگاه ملی استاندارد

جهت رفت و آمد بهتر در فضای open office  سعی کردیم مسیرهای مجزایی برای هر بخش تعریف کنیم که این مسیر ها در بخش ورودی بدون تداخل با قسمت مرکزی سالن بتواند سرویس دهی مناسبی را داشته باشد.

دکوراسیون داخلی پژوهشگاه ملی استاندارد

یکی از الزامات فضای استارت آپی داشتن اتاق جلسات و کنفرانس بزرگ در دکوراسیون اداری open office  است که بتواند در صورت نیاز پذیرای تعداد حداکثری مخاطب برای برگزاری جلسات باشد. در پروژه اداری open office  فوق میز کنفرانس 28 نفره ای طراحی شد که بتواند به راحتی این نیاز پروژه open office   را پاسخگو باشد.

دکوراسیون داخلی پژوهشگاه ملی استاندارد

یکی دیگر از نیازهای پروژه های استارت آپی در یک فضای open office  وجود یک کافه برای سرویس دهی به کاربران پروژه استارت آپی open office  است در طراحی کافه در این فضا با متریال گرم انجام شد تا بتواند یک فضای صمیمی را خلق نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *