09921014341
انتخاب صفحه

موقعیت: ساری – مازندران

کارفرما : شرکت دارو سازی

طراحی پروژه اداری فوق زمانی به گروه معماری آرامو دیزاین واگذار شد که هنگام بازدید دو سوله تولیدی ساخته شد و نمای یکی از آنها با کامپوزیت طراحی و اجرا شده بود

اما در مرحله ای از کار با توجه به شرایط، کارفرما خواستار طراحی متفاوت با آنچه که قبلا صورت گرفته بود شدند و طی صحبتهایی که با تیم ما در گروه معماری آرامو دیزاین داشتند متقاضی نمایی زنده تر و جذابتر به لحاظ بصری برای ساختمان اداری مجموعه بودند که بتواند معرف خوبی برای پروژه و بازدیدکنندگان و مخاطبین خود باشد.

در این راستا اول بابت طراحی نمای اداری مجموعه صحبت شد و بعد از اتمام طراحی نمای پروژه اداری خواستار طراحی نمای سوله تولیدی شماره 3 شدند وتیم معماری آرامو دیزاین به شرح ذیل طراحی فوق را انجام داد که استقبال کارفرما را به همراه داشت.

جهت مشاوره با کارشناسان گروه معماری آرامو دیزاین می توانید از طریق شماره های 09921014341 – 02122094380 تماس حاصل فرمایید.

بعد از صحبتهای اولیه متوجه شدیم که پلان پروژه اداری هنوز آماده نیست و در واقع هنوز مورد تایید قرار نگرفته است در این شرایط تلاش نمودیم با تغییراتی در پلان، طراحی نما و محوطه را آغاز نماید.

بنابراین با تغییراتی در طراحی پلان، سیرکولاسیون حرکتی و سلسله مراتب فضایی تعریف شد و به کلیت مجموعه انسجام بخشید.

در طراحی محوطه علاوه بر جذابیت بصری ،اقلیمی و کاربردی بر مقرون به صرفه بودن و اجرای ساده پروژه نیز تمرکز شد تا در هنگام اجرا با مشکلی روبه رو نشوند.

مجموعه فوق با توجه به فعالیت و عملکردی که داشت میزبان مخاطبین مختلف با فرهنگ های متفاوت بود و به منظور طراحی بنایی با شکوه و شایسته حضور مهمانان خود در بخش طراحی پلان برای ورودی، ارتفاع بالاتر از تراز زمین در نظر گرفته شد که توسط پله از زمین جدا و حس عظمت در بنا را ممکن نماید.

برای ارتقاء کیفیت زندگی و کاری خود  از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.تلفن های تماس:09921014341 – 02122094380

طراحی ستونهای ورودی حس عظمت در بنا را دوچندان نمود.

در انتخاب متریال و رنگ های موجود در بنا نام و الگوی سازمانی خود مجموعه را هدف قرار دادیم و طراحی منسجم­تری در کلیت پروژه به وجود آمد.

در طراحی محوطه مجموعه با توجه به مساحت پروژه اداری فضاهایی تعریف شدند که بتوانند به لطافت و جذابیت بصری بیشتر پروژه کمک نمایند و با این هدف طراحی محوطه با اختصاص آن به فضاهای دسترسی، فضای سبز و نیمکت هایی برای نشستن های موقت صورت گرفت.

جهت طراحی، نظارت و اجرا می توانید از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.تلفن های تماس:09921014341 – 02122094380

مطالب مرتبط

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 5 میانگین: 5]
با ما تماس بگیرید