09921014341
انتخاب صفحه
طراحی و اجرای دکوراسیون اداری

پروژه طراحی، اجرا و دکوراسیون داخلی اداری

مکان: شهرک صنعتی سهند

مساحت: 173 مترمربع

کارفرما: شرکت ایساتیس دیزل پارت

پروژه اداری ایساتیس با هدف خلق فضایی بهینه، جذاب، لوکس و  بهمراه داشتن استاندارهای کیفی در مکانی کاملا صنعتی به ما در گروه معماری  آرامو دیزاین واگذار شد فضایی جهت انجام فعالیت های کاری که بتواند آسایش و کیفیت مطلوب فضایی را بهمراه داشته باشد.

در آغاز ما با فضای سوله روبه رو شدیم که می بایست در بخش بالکن سوله، فضاهای اداری تعبیه شود در نتیجه این پروژه از صفر یعنی تیغه چینی برای دیوار، کفسازی، اجرای سقف  تا نازک کاری های دکوراتیو را شامل می شد.

در گام اول مانند همه پروژه هایی که در گروه معماری آرامو دیزاین انجام می شود تلاش کردیم با آلترناتیوهای متفاوت در نقشه های دو بعدی به بهینه ترین حالت جانمایی اتاق ها و فضاهای کاری دست پیدا کنیم در این راستا بعد از ترسیم هر پلان توسط کارشناسان گروه معماری آرامو دیزاین نقاط ضعف و قوت آنها نیز ثبت می شد و برای تصمیم گیری بهتر خدمت کارفرما ارائه می شد.

جهت مشاوره با کارشناسان گروه معماری آرامو دیزاین می توانید از طریق شماره های 09921014341 – 02122094380 تماس حاصل فرمایید

بعد از نهایی شدن پلان دو بعدی که با صبر و حوصله و علاقه کارشناسان همراه بود و توانست پاسخگوی مناسب تمام نیازهای کارفرما باشد وارد فاز بعدی یعنی نقشه های سه بعدی شدیم همزمان با این مرحله  تیغه چینی دیوار مشرف به انبار سوله اجرا شد تا بتوانیم در زمان مقرر پروژه را فاینال و تحویل نماییم.

لابی و پذیرش به گونه ای طراحی شد که بتواند فضایی تحت عنوان ( waiting area)   فضای انتظار را در خود داشته باشد و همچنین با طراحی جداره ها هویت شرکت را نمایان سازد.

پروژه اداری فوق 2  فضا برای مدیریت نیاز داشت که فضاهای مدیریت با مبلمان نیم ست و میز کنفرانس 8 نفره دیزاین و چیدمان شد میزها بصورت مینمیال و ساده انتخاب شدند که بتوانند حداقل فضا را اشغال نمایند.

انتخاب المان های عمودی جهت بلندتر جلوه دادن ارتفاع سقف فاکتور مناسبی برای این پروژه محسوب میشد که با رنگ روشن توانستیم ارتفاع بصری فضا را افزایش دهیم.

برای ارتقاء کیفیت زندگی و کاری خود  از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.تلفن های تماس:09921014341 – 02122094380

فضاهای فروش بصوت اتاق های ترنسپرنت با جداره های شیشه ای طراحی و اجرا شد که بتواند کوچک بودن فضا را به حداقل میزان بصر کاهش دهد و فضایی دلباز و پر نور را بهمراه داشته باشد.

فضای انبار در طبقه همکف پروژه جانمایی شد تا بتواند اشراف کاملی بر ورود و خروج محصولات داشته باشد این فضا برای یک مدیر و یک کارشناس با کمدهایی جهت آرشیو مدارک دیزاین شد.

فضای آبدارخانه و غذاخوری به گونه ای طراحی و اجرا شد که بتواند محیط مناسبی برای گرم کردن و همچینین میل نمودن غذا باشد در این راستا کابینت و میز غذاخوری در یک فضا چیدمان شدند.

فضای اداری فوق دو سرویس بهداشتی برای طبقه اول و طبقه همکف را در خود جای داد که به صورت زیر دیزاین و اجرا شدند.

نمونه کار

طراحی دکوراسیون داخلی اداری
طراحی داخلی اداری
دکوراسیون اداری خلاق
دکوراسیون اداری
روف گاردن اداری یزد
طراحی داخلی داروخانه
پروژه اداری یزد
روف گاردن اداری سعادت آباد
دکوراسیون داخلی آراز شیمی
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 26 میانگین: 5]
با ما تماس بگیرید