09921014341
انتخاب صفحه

دکوراسیون داخلی خانه و ویلا

پروژه: ویلا طالقان

مساحت: 200 متر مربع

زندگی طولانی در خانه مدرن و شهر مدرن کارفرما را برآن داشت تا با ساخت ویلایی در ارتباط تنگاتنگ  با طبیعت بتواند آرامش مفقود شده را بدست آورد و با طراحی داخلی آن فضایی جذاب و دلنشین جهت بهبود و ارتقا کیفیت زندگی به وجود آورد.

طراحی ویلای طالقان با تفکرات فوق به گروه معماری آرامو دیزاین مجری بازسازی و دکوراسیون داخلی واگذار شد که طراحی آن به شرح ذیل می باشد.

فضای داخلی ویلا

برای مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون اداری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.گروه معماری آرامو دیزاین  1- 02122094380 – 09921014341

استفاده از فضای سبز

در طراحی پروژه فوق تلاش بر استفاده حداکثری از فضای سبز بیرون بود به گونه ای که زیبایی های دست ساز یزدان پاک که دیدن هر لحظه آن چشمها را جلا می بخشد و شنیدن نغمه های گوش نواز و رایحه بی نظیر آن رغبتی وصف ناپذیر جهت لمس و درآغوش کشدنش میگردد جایگزینی باشد برای تمام نامطلوبیهای زندگی امروزی شهر های ما که به جرات می توان گفت زندگی را به حد سکونت صرف تنزل داده است.

به قاب کشیدن طبیعت بیرون با پنجره های متعدد و کاشت درختان روبه روی آن جهت حفظ حریم خصوصی تلاشی بود برای تسخیر اصول زیبایی شناسی و درگیری حواس پنج گانه که طبق علم زیبایی شناس می بایست حواس را نیز درگیر ساخت .

بافت زیبای آجر و چوب با تعبیه مناسب آن در جداره ها جهت حفظ هآرامونی، فضای درونی را به کلبه ای مبدل ساخت که نغمه زیبایی می سرایدو جسم را شفا می دهد.

تعبیه هوشمندانه شومینه به عنوان نقطه کانونی جهت دورهم نشینی های صمیمانه که با شعله های خود حس تناقض گرمای درون درتقابل با سرمای بیرون را بر می انگیزد و وجود هر دو را وصف ناپذیر می گرداند راهکار بسیار مناسبی بود جهت تکمیل زیبایی های طبیعی بیرون و دست ساز درون.

دکوراسیون داخلی خانه و ویلا

گروه معماری و دکوراسیون داخلی آرامو دیزاین با تخصص و توانمندی خود در طراحی دکوراسون داخلی توانست شوق زندگی را برای ویلا جهت زندگی بهتر به ارمغان آورد.

دکوراسیون داخلی خانه و ویلا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 5]
با ما تماس بگیرید