09921014341
انتخاب صفحه

بازسازی اداری

مکان: تهرن / مرزداران

مساحت: 75 مترمربع

کارفرما: موسسه دانش گستر کوه نور

بازسازی اداری کوه نور با هدف خلق فضایی بهینه، کاربردی و لوکس و با بهمراه داشتن استاندارهای کیفی ه ما در گروه معماری آرامو دیزاین واگذار شد.

با تو جه به فعالیت هایی که در این پروژه صورت می گرفت پلان پروژه می بایست به گونه ای تعریف می شد که از عایق صوتی مناسبی برخوردار باشد این خواسته ما را برآن داشت که به سمت پلان بسته برویم.

در گام اول مانند همه پروژه هایی که در گروه معماری آرامو دیزاین انجام می شود تلاش کردیم با آلترناتیوهای متفاوت در نقشه های دو بعدی به بهینه ترین حالت جانمایی اتاق ها و فضاهای کاری دست پیدا کنیم که در این پروژه با 6 آلترناتیو توانستیم به پلان بهینه برسیم.

 

جهت مشاوره با کارشناسان گروه معماری آرامو دیزاین می توانید از طریق شماره های 09921014341 – 22094380 تماس حاصل فرمایید.

اجرای پروژه اداری

برای اجرای این پروژه در گام اول تعویض پنجره ها را در دستور کار قرار دادیم تا بتوانیم به سکوت بیشتر فضا که قرار بود فعالیت هایی مثل مشاوره در آن صورت گیرد دست یابیم.

برای بازسازی این پروژه چون سن بنا بالا بود تعویض و تعمیر لوله های آب ساختمان از الزامات بود

چیزی که در بازسازی بسیار مهم است بازسازی و بهسازی زیر ساخت های ساختمان و آپارتمان ها است.

برای مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون اداری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.گروه معماری آرامو دیزاین  1- 02122094380 – 09921014341
از موارد دیگر کابل کشی های جدید هم جهت نوسازی و هم برای نورپردازی جدید پروژه که طراحی شده بود الزام داشت.

بازسازی اداری این پروژه حجم بسیار زیاد کابل و سیم کشی و ایجاد نظم در دکوراسیون اداری باعث شد به سمت کابل کشی از کف برویم تا بعد از اجرای پروژه آشفتگی بصری وجود سیم ها از جذابیت پروژه کم نکند.

انتخاب متریال ها در این پروژه به گونه ای انجام شد که بتواند در کنار کارایی و زیبایی، به عایق بودن صوتی فضا نیز کمک کند

برای مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون اداری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.گروه معماری آرامو دیزاین  1- 02122094380 – 09921014341

بعنوان مثال متریال کف در این پروژه، موکت انتخاب شد که بتواند عایق مناسبتری برای کل پروژه باشد.

یا در بحث کارایی بهتر در فضاسازی این پروژه از پارتیشن های ششه ای استفاده شد که بتواند نور را به اعماق بیشتری از فضا منتقل نموده و فضای روشن تر و  دلبازتری را خلق نماید.

طراحی و اجرای اتاق مدیریت

این پروژه از فضای کوچکی برخوردار بود و تصمیمات غیر حرفه ای در انتخاب فرم و رنگ متریال باعث شده بود فضای پروژه کوچکتر از حد واقعی خود به نظر برسد .

تصویر قبل از طراحی و اجرا
همانطور که میبینید فضا به دلیل انتخاب نادرست تاریک و خیلی کوچک دیده می شود در حالی که تیم آرامو دیزاین با اضافه کردن کمد در کل دیوار پشت توانست فضای دلبازتر و بزرگتری را به لحاظ بصری اجرا کند.v

 

اتاق مشاور اول

برای این اتاق که معمولا جلسات حضوری 4 نفره در آن برگزار می شد از درهای آکوستیک برای عایق صوت استاده شد و برای بزرگتر شدن فضا رنگ های روشن به کار گرفته شد.

دکوراسیون-اداری-کوه-نور--آرامو-دیزاین

اتاق مشاور دوم

وجود این اتاق به گونه ای بود که اگر با دیوار کناف یا تیغه چینی سنتی فضاسازی می شد فضای انتظار که در ادامه عکس های بازسازی آن را می بینیم به طور کامل خالی از نور طبیعی می شد و تاریک و کوچک تر از حد واقعی خود به نظر می رسید بنابراین برای فضا سازی این اتاق از دیوار ششه ای کمک گرفتیم و در کناز جذابیت فوق العاده ای که با طراحی حرفه ای گروه معماری آرامو دیزاین همراه بود توانست نور طبیعی را به فضای انتظار دعوت کند.

برای مشاوره، طراحی و اجرای دکوراسیون اداری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.گروه معماری آرامو دیزاین  1- 02122094380 – 09921014341

فضای انتظار

در این فضا قرار بود 3 یا 4 منشی جانمایی شود و برای حد اقل 6 نفر مراجعه کننده فضای نشستن در نظر بگیریم که فقط با یک طرح درست این مهم میسر می شد

در نتیجه برای جانمایی فضای منشی از کانتر بزرگ و کشیده با لوگوی کارفرما و برای فضای انتظار از نیمکت متصل به دیوار کمک گرفتیم و توانستیم به این مساله پاسخ درستی داده باشیم.

با گروه معماری آرامو دیزاین طراح و مجری حرفه ای و تخصصی پروژه های اداری، در فضایی بهینه و خلاق فعالیت کنید.تلفن 02122094380-09921014341

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 93 میانگین: 5]
با ما تماس بگیرید