09921014341

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه

طراحی داخلی ورودی و آشپزخانه

طراحی داخلی ورودی و آشپزخانه

پروژه فوق در بین بیش از 70 شرکت کننده و 18 طرحی که به مسابقه راه یافته بود توانست مقام دوم را کسب نماید که طراحی آن توسط گروه معماری آرامو دیزاین انجام شد.خواسته کارفرما در طراحی دکوراسیون آشپزخانه فوق، ایجاد فضایی لوکس و لاکچری در آشپزخانه بود.جانمایی آشپزخانه در پلان به گونه ای بود که در سه جهت با سه فضای دیگراضلاع مشترک و ارتباط بصری داشت.موارد تاثیر گذار در طراحی پروه….

کابینت آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه

همانطور که می دانیم آشپزخانه بعنوان قلب هر خانه محسوب می شود امروزه با توجه به افزایش فعالیت هایی مثل نشیمن های کوتاه، غذاخوری، انجام برخی امور روزمره و . . . که در یک آشپزخانه صورت میگیرد طراحی و ایجاد فضای مناسب که پاسخگوی تمام فعالیت ها باشد بسیار مهم است همچنین بسیاری از بانوان علاقمندند در حین انجام کار در آشپزخانه کنترلی…..

آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه

یکی از فضاهای بسیار مهم در طراحی داخلی که می تواند در زیبایی بصری و جذابیت محیط منزل نقش بسزایی داشته باشد آشپزخانه می باشد و به دلیل فعالیت های متفاوتی که امروزه در آن صورت میگیرد نمی توان آن را محدود به فضاییی برای پخت و پز و حتی سرو غذا دانست در این راستا طراحی آن باید به گونه ای باشد که….

طراحی کابینت آشپزخانه و تی وی روم

طراحی کابینت آشپزخانه و تی وی روم

چالشی که معماری مدرن آن را تحمیل نموده و شاید هیچ جایگاهی در معماری کهن الگوی ما نداشته باشد خانه هایی که در آن بزرگ شدیم و رشد کردیم همواره این تفکیک فضایی را بهمراه داشتند و فضای مهمان از فضای خصوصی جدا و بگذریم که آشپزخانه به گوشه ای دیگر از پلان تعلق داشت و …

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

چدر صحبت با کارفرما متوجه تردید کارفرما در انتخاب سبک طراحی دکوراسیون آشپزخانه شدیم که بعد از صحبتهای شفاهی تصمیم گرفتیم در دو سبک کلاسیک و مدرن طراحی داشته باشیم تا تصمیم گیری برای کارفرما راحتتر صورت گیرد.وجود دو آلترناتیو و ارائه آن به صورت طراحی سه بعدی توانست تصورات کارفرما را تحقق بخشد و تصمیم گیری برای ایشان راحتتر صورت گیرد.

اگر از این مقاله لذت بردید به اشتراک بگذارید
تماس با ما