اجرای دکوراسیون اداری

پروژه دکوراسیون داخلی

مکان: تهران / خ شاهین شمالی

مساحت: 160 مترمربع

اجرای دکوراسیون اداری بعد از طراحی و دیزاین پروژه بسیار مهم است در این راستا توانمندی اجرایی شرکت معماری می تواند در موفقیت پروژه نقش پررنگی داشته باشد.

طراحی پروژه اداری فوق برای یک مجموعه حقوقی صورت گرفت دو اتاق وکالت ، یک فضای اداری و یک لابی ازفضاهای مورد نیاز کارفرما بود.

در طراحی و در اجرای دکوراسیون اداری فوق تنوع فضایی از مواردی بود که بسیار به چشم میخورد و می بایست در پروژه صورت گیرد.

در طراحی دکوراسیون اداری به ابعادی شامل آسایش، سازماندهی مناسب، المان های زیبایی شناسی و ایجاد فضایی پویا و خلاق توجه داشته باشید.

فضای اداری کاملا دور از حس و حال فضای حقوقی درخواست شد.

طراحی فضای فوق به سبک پست مدرن صورت گرفت استفاده از کاغذ دیواری طرح آجر، به کارگیری متریال ترموود در سقف و همچنین لمینت کف از المانهایی بود که اجرای دکوراسیون داخلی این فضا را به سمت پست مدرن شدن پیش برد.

به کار گیری فضای سبز و فلاور باکس در فضاهای اداری سبب می شود فضایی پویا و متناسب با المانهای زیبایی شناسی ایجاد نماییم و راندمان کاری را ارتقا دهیم.

یکی از نقاط ضعف این فضا وجود ستون بود که با تبدیل محیط پیرامون آن به سکوی فضای سبز از ضعف پروژه فرصتی در خدمت زیبایی شناسی ایجاد کردیم.

برای تفکیک فضایی میز مدیریت از میز کنفرانس در طراحی سقف دو باکس مجزا با متریال ترموود دیزاین شد.

در فضاهای حقوقی تلاش شد تا به خواست کارفرما  با حداقل آیتم های حقوقی حس و حال فضای حقوقی را ایجاد و فضای مطلوبی برای کار خلق نماییم.

استفاده از کاغذ دیواری، تابلو های حقوقی و میزهای مدیرتی  از مواردی بود که توانست هویت این فضا را معرفی نماید.

با گروه معماری آرامو دیزاین طراح و مجری حرفه ای و تخصصی پروژه های اداری، در فضایی بهینه و خلاق فعالیت کنید.تلفن 02122368678-09921014341

انجام فعالیت های متفاوت در این پروژه حکم می کرد که طراحی لابی فضا به گونه ای طراحی شود که در دید اول بیانگر حقوقی بودن پروژه نباشد و تنها معرف فضا لوگوی پروژه باشد بر این اساس از سبک مدرن و پست مدرن برای طراحی این فضا کمک گرفتیم.

نکات مهم در اجرای دکوراسیون اداری این پروژه:

  1. عایق شدن صوتی فضا از نکاتی بود که کارفرما به شدت خواستار آن بود.
    1. از آنجایی که پروژه به صورت فلت به ما واگذار شد در تیغه چینی و تفکیک فضایی از متریال پشم سنگ در دیوار کناف استفاده کردیم که عایق مناسبی محسوب می شود.
  2. لمسه متریال مناسبی برای عایق شده دربها محسوب می شود بنابراین در مرحله اجرا از لمسه کوبی روی دربهای پروژه برای عایق شدن بهتر فضا استفاده شد.
  3. یکی از اصول زیبایی شناسی هم خط نمودن باکس ها، ابزار ها، نوار ها و . . . در جداره ها، سقف و کف می باشد جهت به کار گیری اصول زیبایی شناسی در این پروژه باکس های دکوراتیو رو جداره ها و سقف روی یک خط اجرا شد.
  4. جهت مخفی شدن سیم های برق، کف اتاق ها تخریب و از پنل های زمینی برای عبور سیم ها استفاده شد.
  5. جهت دید مناسب به فضای بیرون از پرده های اسکرین که دید مناسبی به بیرون می دهد استفاده شد.

دیگر اتاق حقوقی به دلیل کوچک بودن فضا و متفاوت بودن نوع فعالیت به شکل فوق طراحی گردید.

جهت مشاوره با کارشناسان گروه معماری آرامو دیزاین می توانید از طریق شماره های 09921014341 – 02122368678 تماس حاصل فرمایید.

نمونه کار

به این مطلب امتیاز دهید
اگر از این مقاله لذت بردید به اشتراک بگذارید
تماس با ما