اجرا و نظارت

اجرا و نظارت گروه معماری آرامو دیزاین

بدون شک هر طرح خوب با یک اجرای قوی و اصولی می تواند موفقیت خود را نشان دهد و بعد از اجرا و استفاده در منزل کیفیت زندگی را بالا ببرد اما باید مواظب باشیم که درگیری اجرا و اجرایی بودن طرح که در اولویت خیلی از رقبا می باشد از خلاقیت طرح کم نکرده و به اصطلاح طراحی را با برچسب غیر اجرایی بودن طرح تا حداقل ها و کمترین ها پایین نیاوریم کاری که متاسفانه بسیار دیده ایم و خلاقیت را نادیده میگیرند.

تیم متخصص و خلاق آرامو دیزاین همواره تلاش می کند تا خود را درگیر این دام نکرده و با طراحی خلاقانه روش و دانش ساخت آن را کسب و طراحی خود را اجرا نماید.

اجرای دکوراسیون داخلی در گروه معماری آرامو دیزاین همواره براساس ضوابط فنی و استانداردهای اجرایی صورت میگیرد یکی از راههای اجرا موفق شناخت مصالح و متریال روز ساختمانی مورد استفاده در کف و دیوار و سقف می باشد که برخی از این متریال نوین به دلیل برخورداری از تکنولوژی مناسب جهت اجرای پایدار  حداقل رسانی  مصرف انرژی را میسر می نمایند.

گروه معماری آرامو دیزاین مجری بازسازی و دکوراسیون داخلی ساختمان با وجود کادر علمی و مجرب و  با بکارگیری روش های علمی و روز اجرا توسط کارشناسان خود توانسته است تاکنون پروژه های موفقی اجرا نماید.

اجرا و نظارت

بعد از اتمام نقشه های فاز ۱ معماری تیم تخصصی آرامو دیزاین نقشه های فاز ۲ ( اجرایی ) را با تمام جزئیات و دیتیل های ساخت آماده و با اشراف کامل کار اجرا ار انجام می دهد که در تمام این مدت از  مشاوره کارشناسان حرفه ای و با تجربه اجرایی استفاده می کند و با اعزام کارشناس اجرایی نظارت کامل پروژه از ابتدا تا پایان کار را بعهده می گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *