پروژه : طراحی  و بازسازی دکوراسیون داخلی واحد مسکونی

کارفرما: جناب آقای احمد زاده

متراژ: 90 متر مربع

طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی این منزل مسکونی زمانی به گروه معماری آرامو دیزاین واگذار شد که به لحاظ معماری داخلی وضعیت نامناسبی داشت و کارفرمای پروژه تنها را ه ممکن را تعویض واحد مسکونی و خرید ملک جدید می دانست در این میان گروه معماری آرامو دیزاین طی مشاوه اولیه و با تکیه بر توان علمی و زیبایی شناسی خود تغییر و بهبود فضا را امکان پذیر دانست و به پیرو آن با انجام تحلیل و بررسی نیاز کارفرما توانست فضایی مطلوب با هدف ارتقا کیفیت زندگی ارائه و اجرا نماید که استقبال مالک را بهمراه داشت در واقع توانستیم به حس تعلق، حس مکان و خاطرات شیرین سال های اولیه زندگی احترام بگذاریم.

طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی پروژه فوق به سبک تلفیقی صورت گرفت و در طراحی نشیمن خانه که فضای بسیار مهم جهت دور هم نشینی و گفتگوهای خانوادگی و افزایش حس صمیمیت محسوب می شود از رنگ روشن و لکه های نارنجی و زرد که به گرمای هر چه بیشتر فضا کمک می کند استفاده کرد و و با تعبیه کتابخانه ای دکوراتیو علاوه بر زیبایی فعالیت مطالعه را سامان بخشید و با پیشنهاد مبلمان راحتی فضایی دلنشین برای اعضای خانواده ایجاد نمود.

برای ارتقاء کیفیت زندگی و کاری خود  از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.تلفن های تماس:09921014341 – 02144099514

در طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی آشپزخانه با مد نظر قراردادن تمام جزئیات، دسترسی به این فضا را ساده تر و با طراحی و اجرای قاب سفید ام دی اف بر جداره آن، فضایی مطلوب به لحاظ زیبایی شناسی و عملکردی فراهم نمود و با کنتراست رنگی و استفاده از رنگ قهوه ای و بافت چوب زیبایی آن را دو چندان نمود.

جهت طراحی سقف، قاب ساده نور مخفی و هالوژن به همراه لوستر مدرن و مناسب فضا در مرکز فضای نشیمن نورپردازی مناسب را بهمراه داشت.

گروه معماری آرامو دیزاین با بازتاب طراحی خواسته های کارفرما بر فضای داخلی موجد توانست فضای مطلوبی با کیفیت زیبایی شناسی ، عملکردی وبهبود روانشناسی ایجاد نماید که با رضایت کامل کارفرما همراه بود.

previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

مطالب مرتبط

تماس با ما