09921014341

نمای ساختمان توسط گروه معماری آرامو دیزاین

نمای هر ساختمان بیانگر هویت ساختمان می باشد و دید اولیه مخاطب به ساختمان نمای آن است بنابراین طراحی نما باید یه گونه ای باشد که بتواند به بهترین شکل ممکن هویت آن را بیان نماید

نمای ساختمان در ساخت دید و منظر شهری تاثیر گذار است و در دید عموم قرار می گیرد بنابراین طراحی آن باید توسط افراد حرفه ای صورت گیرد تا علاوه بر جلوگیری از ترافیک و آشفتگ بصری بتواند جذابیت و هماهنگی بصری را بهمراه داشته باشد.

گروه تخصصی معماری آرامو دیزاین با تکیه بر دانش فنی و توانایی بالای طراحان خود و همچنین کارشناسان و مجریان با تجربه خود آماده هرگونه مشاوره و خدمت رسانی به کارفرمایان محترم می باشد.

نکات مهم در طراحی نما ساختمان

  • طراحی و اجرای نما با توجه به اقلیم منطقه با این توضیح که در هر اقلیم متناسب با شرایط آب و هوایی پیشنهاد میگردد از مصالح بوم آورد استفاده گردد.
  • طراحی متناسب با فرهنگ محله
  • طراحی متناسب با کاربری ساختمان بعنوان مثال طراحی نمای تجاری ، اداری ، مسکونی و غیره با هم تفاوت هایی دارند و خطوط طراحی بر مبنای کاربری ساختمان شکل میگیرد.
  • هماهنگی بصری با ساختمان های اطراف در عین شاخص بودن
  • امکان استفاده بهینه از انرژی و جلوگیری از اتلاف آن
  • ایجاد یک لایه پوسته مقاوم با هدف افزایش عمر ساختمان

 

طراحی در ایران معمولا به سبک های کلاسیک ،مدرن،پست مدرن و ایرانی انجام میشود که هر کدام با توجه به فلسفه و جهانبینی ویژه خود از المانای مخصوص خود کمک میگیرند گروه معماری آرامو دیزاین توانایی طراحی و اجرای کلیه ی نماها ساختمانی با رعایت استانداردها و ضوابط شهرداری را دارد و این اطمینان را به کارفرمایان خود میدهد که به بهترین شکل ممکن این مهم را به انجام برساند.

برای ارتقاء کیفیت زندگی و کاری خود  از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.تلفن های تماس:09921014341 – 02122094380

نماهای کامپوزیت

این نما ها از ترکیب چند نوع ماده تشکیل می شوند که خواص کامپوزیت حاصله مقاومت و استحکام بیشتری نسبت به اجزای جزء دارد.

نمای آجری

آجر های رسی و آجر های شیلی از آجر های مورد استفاده در نما می باشند و از ویژگیهای آنها می توان به ضریب انتقال حرارتی پایین اشاره کرد از اتلاف انرژی جلوگیری میکنند.

نماهای رومی

در اجرای این نماها از سنگ های طبیعی و گاهی اوقات از سیمان استفاده میشود. سبک طراحی کلاسیک باعث شکوه و عظمت و زیبایی چشمگیر ساختمان میشود.

نماهای شیشه ای

شیشه ها جزء موارد جدا نشدنی از ساختمان محسوب میشوند ظهور شیشه های رفلکسی و استفاده آن در ساختمانها امکان استفاده حد اکثر از روشنایی را بوجود می آورد.

نماهای چوبی

در نماهای چوبی از ترمووود استفاده میشود که امروزه جایگاه ویژه ای در نماهای ساختمانی پیدا کرده اند و بسیار مورد توجه قرار میگیرند و در طراحی سبک پست مدرن به وفور دیده می شوند .

 

مطالب مرتبط

Call Now Buttonتماس با ما