09921014341

گروه تخصصی معماری آرامو دیزاین

هرگونه خدمت رسانی در زمینه معماری ، طراحی و دکوراسیون داخلی مسکونی، اداری، تجاری و . . . می باشد.در این راستا با استفاده از دانش تخصصی معماری ، اصول زیبایی شناسی ، روانشناسی فضا و به کارگیری نیروهای مستعد و متخصص تاکنون گام های موثری در این زمینه برداشته که در مقیاس وسیعتر به ارتقا و پیشرفت مخاطبین خود در سراسرکشور ایران منتهی خواهد شد. کسب مقام در مسابقات معماری و رضایتمندی مشتریان عزیز، همواره پشتوانه های ما برای ادامه مسیر و ارائه هر چه بهتر خدمات حرفه ای و تخصصی به کارفرمایان ارزشمند می باشد.

گروه حرفه ای آرامو دیزاین با علم به تاثیر عوامل محیطی بر رفتار انسانها درصدد خلق و ایجاد فضا برای هدف والای خود یعنی بهبود کیفیت زندگی و اصلاح عملکرد در فضاهای مسکونی،اداری،تجاری و . . . باشد.گروه معماری آرامو دیزاین با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم مجرب خود متشکل از طراحان و مهندسین متخصص و دانش آموخته از دانشگاهها و موسسات علمی برتر کشور و مشاوره جمعی از اساتید محترم دانشگاه ها، آماده هرگونه خدمت رسانی در زمینه معماری ، کشور و مشاوره جمعی از  اساتید محترم دانشگاه ها، آماده

گروه معماری آرامو دیزاین با وجود کادری مجرب و متخصص از طراحان و مهندسان و مجریان توانمند، بازسازی منزل شما را طبق روند ذیل انجام می دهد.

 

1. بازدید رایگان از محل پروژه

2. برداشت نکات مهم فضا اعم از نقاط ضعف و قوت موجود، ثبت نیاز و خواست کارفرما و انتظار او از بازسازی منزل

3. برداشت فیزیکی پلان و رولوه

4. تحلیل و بررسی خواست کارفرما و انطباق علمی و اصولی علایق، انتظارات و تهیه پلان دوبعدی

5. تهیه نقشه های سه بعدی برای درک بهتر کارفرما و دیزاین بر اساس اصول حرفه ای معماری

6. اعلام قیمت در قالب پیش فاکتور و براساس مصالح و متریال پیشنهاد شده از سوی گروه معماری آرامو دیزاین و تایید کارفرما

7. اجرا توسط نیروی حرفه ای و توانمند گروه معماری آرامو دیزاین و نظارت بر تمام مراحل کار توسط مهندسان

Call Now Buttonتماس با ما