09921014341
انتخاب صفحه

طراحی دکوراسیون داخلی گالری کیف و کفش ترمه

کارفرما: جناب آقای رضا عاشوری

مغازه فوق به متراژ 20 متر مربع با کاربری تجاری جهت فروشگاه کیف و کفش توسط گروه معماری آرامو دیزاین طراحی و اجرا شد که روند طراحی و اجرای آن به شرح ذیل می باشد:

ویترین

بعد از صحبت و مذاکره با کارفرمای محترم و تجزیه و تحلیل نیاز و خواست ایشان و با توجه به مساحت مغازه، سبک مدرن جهت طراحی مغازه پیشنهاد شد که با استقبال کارفرما همراه بود در این راستا برای طراحی ویترین که بخش مهم و اساسی هر مغازه می باشد و در جذب مشتری و ارائه درست محصول می تواند نقش بسزایی ایفا نماید از خطوط عمودی صفحات ام دی اف استفاده شد که این صفحات از سقف ویترین شروع شده و بعنوان جداره پشت ویترین امتداد یافت تا فضای نیمه محصور و مجزای ویترین تعریف شود. همچنین از طریق امتداد ویترین به بخش داخلی مغازه حس دعوت کنندگی را تاکید نمودیم.

برای ایجاد زیبایی بصری و نمایش حرفه ای کیف و کفش از خطوط صاف و مستقیم که از شاخصه های سبک مدرن می باشد جهت ایجاد طبقه و باکس استفاده شد تا علاوه بر ایجاد نظم بتوان دسترسی بصری آسان به تک تک محصولات را ممکن ساخت و با نور پردازی تاکیدی روی برند مغازه زیبایی بصری آن دو چندان شد.

رنگ سفید دیگر مشخصه سبک مدرن می باشد که به درستی در طراحی پروژه تجاری ترمه گنجانده شد و بستری بسیار مناسب جهت نمایش محصولات گالری فوق گردید.

استفاده از آیینه دکوراتیو در ویترین علاوه بر انعکاس زیبای کالا، فضای آن را بزرگتر جلو داد و وجود گلدان در این بخش جذابیت ویژه ای به آن بخشید.

طراحی و اجرای باکس عمودی عملکردی در بخش میانی ویترین انتخاب هوشمندانه ای جهت نمایش برند فروشگاه در یک سو و کمدی با درب آیینه ای در قسمت داخلی مغازه و علاوه بر عملکرد مناسب به زیبایی بصری آن کمک نمود.

قسمت داخلی مغازه

بخش داخلی مغازه با توجه به کاربری آن به سه بخش بازدید مشتریان مغازه ، انتخاب  کیف و کفش در مغازه و بخش کانتر فروش مغازه تقسیم شد که هر بخش با توجه به نیاز موجود المانهای متناسب به خود را خواهد داشت.

جهت طراحی و اجرای بخش مربوط به بازدید مشتریان باکس های مربعی روی جداره های مغازه چیدمان شد که با نورپردازی موضعی به تعدادی از آنها تاکید شد و از یکنواختی آن جلوگیری بعمل آمد.

جهت سهولت انتخاب مشتریان، نشیمن عملکردی که بعنوان انباری کوچک نیز استفاده می شود  طراحی شد و با تعبیه آیینه ای در مقابل آن فضای مناسب و مطلوبی جهت پاسخگویی به این نیاز ایجاد شد و با طراحی بخش مثلثی دو طرف آیینه شکست مطلوب   امتداد باکس ها به آیینه میسر شد.

و در انتها بخش فروش مغازه که بخش مجزایی از دو بخش قبل می باشد و  مزاحمتی برای بازدید و انتخاب ایجاد نکند طراحی شد که پاسخگوی مناسب برای این نیاز شد.

مطابق با استاندارد های رنگشناسی از رنگ قهوه ای برای کنتراست فضای داخلی در کنار رنگ سفید استفاده شد که انتخاب مناسبی برای جلوگیری از یکنواختی و بی روح بودن سبک مدرن صورت گرفت.

جهت طراحی دکوراسیون داخلی گالری کیف و کفش ترمه و اجرای موفق و درست کاربری های متفاوت هر پروژه می بایست از دانش مربوط به آن کاربری آگاهی داشت و گروه معماری آرامو دیزاین مجری حرفه ای بازسازی و دکوراسیون داخلی با آگاهی از دانش فروش و بازاریابی به خوبی توانست فضایی مطلوب برای پروژه تجاری فوق فراهم نماید.

گروه معماری آرامو دیزاین طراح و مجری حرفه ای دکوراسیون  اتاق خواب ، اتاق های نشیمن ، آشپزخانه , بازسازی منازل

[smartslider3 slider=13]

 

مطالب مرتبط

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
با ما تماس بگیرید