09921014341
انتخاب صفحه

دکوراسیون اداری

طراحی دکوراسیون داخلی پروژه اداری

مساحت واحد:84 متر مربع

موقعیت: آریاشهر

طراحی دکوراسیون داخلی هر پروژه اداری علاوه بر زیبایی بصری و ارضا نیاز تنوع طلبی در محیط، می تواند تاثیر بسزایی در اصلاح و بهبود فعالیت هایی که در اداره مربوطه صورت میگیرد داشته باشد و به افزایش راندمان کاری کمک نماید.

طراحی دکوراسیون داخلی پروژه اداری فوق توسط گروه معماری آرامو دیزاین مجری دکوراسیون داخلی و بازسازی ساختمان با هدف ساماندهی فعالیت ها، تسهیل ارتباطات داخلی کارمندان و تعبیه مبلمان متناسب با عملکرد و فضا انجام شد.

طراحی این پروژه اداری با توجه به نوع فعالیتی که در آن صورت میگیرد و متراژ واحد، به صورتی انجام شد که هم بتواند بهینه ترین حالت ممکن را به فضا بدهد و هم در چیدمان، نظم و تناسب خوبی به آن ببخشد.

انتخاب فرم تعریف شده برای مبلمان پروژه برگرفته از نمای ساختمان بصورت فرم شکسته انجام شد که همان فرم به شکل نرم تر و سیال تری در طراحی میز و آرشیو استفاده شد و توانست علاوه بر زیبایی از یکنواختی پروژه بکاهد  و حرکت و تکاپو را در محیط اداری تداعی نماید.

با توجه به پژوهشهای گوناگون وجود فضای سبز علاوه بر طراوت منجر به افزایش خلاقیت خواهد شد که این مهم با چیدمان گیاه و فلاور باکس ها در نقاط مختلف فضا انجام شد که برخی از آنهابا طراحی معماری مبلمان صورت گرفت.

گروه معماری آرامو دیزاین بر اساس اصول رنگشناسی و با استفاده از یک رنگ شاد در کنار رنگهای خنثی کنتراست ویژه ای به آن بخشید و از بی روح شدن محیط جلوگیری بعمل آورد  به علاوه انتخاب این رنگ به لحاظ روانشناسی رنگ باعث بازتاب نور و به ایجاد فضایی روشن کمک می نماید.

نورپردازی سقف با استفاده از کناف و با ایجاد فرم منطبق با سایر بخشها صورت گرفت که هارمونی مناسبی به فضا بخشید.

طراحی کلی پروژه با متریال رایج در بازار مثل mdf  ، کناف و کاغذ دیواری انجام شد که هم دسترسی به آنها آسان و هم به لحاظ هزینه مقرون به صرفه می باشد و با ایجاد کنتراست مطلوب رنگی فضایی گرم و مناسب برای انجام فعالیت روزانه شکل گرفت.

[smartslider3 slider=15]

مطالب مرتبط

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 5]
با ما تماس بگیرید