09921014341

طراحی دکوراسیون داخلی

به جرات می توان گفت امروزه دکوراسیون و طراحی داخلی بیش از هر زمان دیگری برای منازل و آپارتمان هایی که فضای گذران زندگی محسوب می شود لازم و ضروری حس می گردد .

برخی از دلایلی که ضرورت طراحی دکوراسیون داخلی را ثابت می کند به قرار ذیل است:

  1. وجود برخی فضای بلااستفاده تحت عنوان فضای پرت که می توان با خلاقیت و و همچنین رعایت اصول معماری بصورت بهینه از آنها استفاده نمود گروه تخصصی معماری آرامو دیزاین با گردآوری تیم جوان و خلاق و مسلط به دانش روز معماری می تواند با بکار گیری توان ایده پردازی و راهکارهای خلاقانه شما را در طراحی فضاهای پرت راهنمایی نماید و آنها را به فضاهای جذاب و کاربردی تبدیل نماید.
  2. عدم وجود برخی فضاهای لازم که در بسیاری از پلان های اولیه معماری امروزه طراحی نشده اند و مورد غفلت قرار گرفته اند مانند طراحی و تعبیه جاکفشی در فضای ورودی ، طراحی فضایی جهت استفاده از گل و گیاه در خانه که به تنهایی نقش بسزایی در طراوت و سرزندگی و زیبایی بصری فضا می توانند داشته باشند و موارد دیگر که بعضا وجود آنها فضاهای بسیار مفید را به دنبال خواهد داشت.
  3. عدم استفاده از هر گونه تزئینات و به طور کلی فقدان هنر و المانهای هنری در کف و جداره ها و سقف که باعث بی روح شدن منزل می شود و بعنوان نقدی بزرگ بر معماری مدرن وارد شده است و سبک پست مدرن درصدد اصلاح آن برآمده است در این راستا گروه معماری آرامو دیزاین مجری بازسازی و دکوراسیون داخلی با تخصص و علم بر سبک های معماری و آشنا به فلسفه و جهانبینی آنها همواره تلاش می کند در طراحی خود این موارد را رعایت و به خلق فضایی مناسب زندگی و برای بهبود کیفیت زندگی خلق نماید.
  4. عدم شناخت وبه کار گیری رنگ و اصول رنگشناسی در طراحی اکثر منازل امروزی با توجه به اینکه طبق تحقیات رنگ های تاثیر فیزیکی و روانی بسزایی بر ذهن آدمی می گذارید که تنها با شناخت و به کارگیری درست رنگ ها می توان کیفیت زندگی را ازایش داد پیشنهاد می گردد در رابطه با رنگشناسی و بکارگیری آن در منازل خود از مشاوره تخصصی گروه معماری آرامو دیزاین استفاده نمایید.
  5. عدم استفاده از اصول زیبایی شناسی در هیچ یک از بخش های منزل و به پیرو آن عدم درگیری حواس پنجگانه که از اصول اساسی زیبایی شناسی می باشد.

برای ارتقاء کیفیت زندگی و کاری خود  از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.تلفن های تماس:09921014341 – 02122094380

 

موارد فوق تنها برخی از دلایل ضرورت دکوراسیون داخلی برای منازل محسوب می شود و دلایل سرمایه گذاری و منفعت مالی و سودی که در دراز مدت با خود بهمراه خوهد داشت در این نوشتار ذکر نشده است که آنها نیز خود می توانند دلایلی محکم برای اجرای دکوراسیون داخلی باشند در این راستا گروه معماری آرامو دیزاین با استفاده از طراحان مجرب و متخصص در زمینه روانشناسی و طراحی معماری داخلی و با تسلط بر علوم نور پردازی و آگاهی از اصول فنگ شویی در دکوراسیون داخلی آماده هرگونه خدمت رسانی ،کمک ، مشاوره  و طراحی و اجرای آن می باشد.

مطالب مرتبط

Call Now Buttonتماس با ما