09921014341

طراحی تی وی روم

نشیمن خصوصی یا تی وی روم ( اتاق تلویزیون)  فضایی است جهت انجام فعالیت هایی مثل نشست ها و گفتگو های خانوادگی ، تماشای تلویزون، پذیرایی از مهمانهای خودمانی، غذاخوری و . . .  که  معمولا ارتباط نزدیک و مستقیم با آشپزخانه دارد و می تواند با یک صبحانه خوری کوچک از آن تفکیک شود که به لحاظ بصری جذابیت ویژه ای نیز  به فضای نشیمن خواهد بخشد .

نکات مهم در طراحی و دکوراسیون نشیمن خصوصی

در فضای تی وی روم دیواری که تلویزیون روی آن قرار میگیرد دیوار کانونی کل فضا محسوب می شود و مبلمان رو به روی این دیوار چیدمان می شود و به لحاظ بصری بیشتر از دیوار های دیگر در دید مستقیم می باشد بنابراین می بایست از دکور زیبا و مناسب با فضای کلی و سایز تلویزیون  و همچنین روحیات و فرهنگ خانواده بهره گیرد به لحاظ اهمیت و وجود فضای نشیمن  در تمام منازل، پیشنهاد میگردد جهت برخورداری از دکوراسیون مناسب و لوکس نشیمن و تی وی روم از مشاوره رایگان گروه معماری آرامو دیزاین بصورت کاملا جهت طراحی استفاده نمایید تا بتوانید با ایده های جدید و خلاقانه  و حداقل هزینه  در محیطی زیبا و دلنشین لایق روحیات خود زندگی نمایید.

برای ارتقاء کیفیت زندگی و کاری خود  از طریق شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.تلفن های تماس:09921014341 – 02122094380

با جانمایی و چیدمان گیاهان آپارتمانی و فضایی جهت شومینه در صورت امکان به گرمی و صمیمیت نشیمن خصوصی بیافزایید.

از رنگ های گرم مثل قرمز و زرد و نارنجی در این فضا استفاده نمایید تا گرمای محیط زندگیتان را دوچندان نماید.

جهت نورپردازی نشیمن خصوصی مانند نورپردازی پذیرایی نوری یکدست و عمومی لازم است و برای تاکید فضاهای دکوراتیو از نورپردازی موضعی استفاده نمایید.

پیشنهاد می شود از آبنما یا کاغذ دیواری با طرح قطرات یا امواج آب استفاده شود زیرا آب راکه در معماری اصیل ایرانی بسیار استفاده می شد و آرامش خیال را با خود بهمراه دارد تداعی نماید.

مطالب مرتبط

Call Now Buttonتماس با ما