09921014341
انتخاب صفحه

آینه در دکوراسیون داخلی چه میکند؟

همانطور که می دانیم یکی از المانها و اکسسوریهای جذاب و دکوراتیو در دکوراسیون داخلی، آینه است. آینه ها با ویژگی انعکاسی که دارند می توانند زیبایی ها را دو برابر کنند بعنوان مثال اگر در دکوراسیون داخلی منزل دیوار جذاب و زیبایی دارید یا تابلوی نفیسی بر گوشه ای از دیوار نصب کرده اید به راحتی می توانید با قراردادن آینه در روبه روی آن زیبایی های منزلتان را دوبرابر و به ارزش زیبایی ها تاکید کنید.

برای دکوراسیون داخلی منزل از کاغذ دیواری استفاده کنیم با رنگ و نقاشی؟

پاسخ به سوال فوق به عوامل زیادی و به شکل حرفه ای تر به استراتژی طراحی بستگی دارد چون به شکل مستقل هر دو متریال جذابیت های خود را دارند و می توانند فضای لوکس و لاکچری را میسر کنند.

عواملی که می توانند به تصمیم گیری ما در انتخاب متریال کاغذ دیواری یا رنگ کمک کنند.

برای آشنایی بیشتر با تاثیر رنگ در دکوراسیون داخلی مقاله رنگ شناسی ما را مطالعه کنید

 

برای دکوراسیون پذیرایی کوچک چه رنگهایی بهتر است؟

ساختمانهای مدرن امروزی، زندگی در فضاهای کوچک را موجب شده اند.حال برای بهبود کیفیت زندگی در این منازل ترفندهای دکوراسیون برای بزرگ جلوه دادن آنها می تواند راهگشا باشد.

یکی از این ترفند ها استفاده از رنگ مناسب در فضای منزل و به ویژه فضای پذیرایی هست.

 

در دکوراسیون پذیرایی کوچک حتما می بایست تلویزیون را روی دیوار نصب کرد؟

یکی از راهکارهای بهینه شدن فضا در دکوراسیون خانه های کوچک حذف اکسسوری و المان های نه چندان ضروری می باشد بنابراین اگر دیواری داریم که بتوان از آن بعنوان دیوار تلویزیون یا همان تی وی وال استفاده کرد اولویت با تی وی وال می باشد زیرا در این صورت یک دیوار از خانه دکور می شود و به عنوان نقطه کانونی محل جمع شدن خانواده محسوب می گردد و زیبایی بصری فضا را نیز تامین می کند.

 

 

چه سبکی برای فضاهای کوچک مناسب است؟

تعداد سبک های معماری زیاد است اما دو سبک کلاسیک و مدرن در ایران بیشتر از دیگر سبک ها استفاده می شود و بیش از 90 درصد از مراجعین دفتر معماری ما (آرامو دیزاین) نیز خواستار این دو سبک هستند حال ببینم هر کدام از این سبک ها چه ویژگی هایی دارند هر کدام برای چه فضاهایی مناسب هستند.

 

 

چگونه پذیرایی مستطیلی را دیزاین و چیدمان کنیم؟

یکی از راه حل ها برای دیزاین پلان مستطیل شکل تقسیم پلان به دو قسمت است همانطور که در تصاویر فوق می بینیم با توجه به نیاز هر خانواده و نوع فعالیت هایی که قرار است در این فضا انجام شود و متناسب با فعالیت پلان را به دو قسمت تقسیم می کنیم.

این تقسیم بندی باعث می شود که از کشیدگی فضا کاسته شود و تعدیل مناسبی در پلان داشته باشیم.

 

 

 

برای فضاهای کوچک از چه پرده ای استفاده کنیم؟

پرده در دکوراسیون داخلی از المانهای تاثیر گذار محسوب می شود و علاوه بر ایجاد محرمیت می تواند یک المان دکوراتیوی باشد که به فضای منزل زیبایی ببخشد و آنرا به فضایی لوکس تبدیل نماید.

سوالات رایج در این زمینه

1. پرده مناسب در دکوراسیون داخلی؟
2. چگونه ایجاد کردن هارمونی در فضا با پرده؟
3. پرده مناسب برای عبور حداکثری نور در فضای کوچک ؟

 

 

با ما تماس بگیرید