09921014341
انتخاب صفحه
دکوراسیون داخلی-ویلا در شمال

دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

کارفرما: جناب آقای مهندس اکبری

متراژ:503 مترمربع

موقعیت:مازندران – نمک آبرود

داشتن ویلا در شمال به دلیل وجود آب و هوای تمیز و وجود مناظر بسیار زیبا از آرزوهایی است که هر کسی به دنبال آن است.

حال بهتر است این آروز توسط گروه حرفه ای طراحی و اجرا شود تا بتواند در کنار زیبایی های اقلیمی شمال، فضایی زیبا، لوکس و منطبق بر اصول معماری و زیبایی شناسی را فراهم نماید.

دکوراسیون داخلی ویلای شمال – نمک آبرود بعد از اجرای اسکلت برای طراحی و دکوراسیون داخلی به گروه معماری آرامو دیزاین واگذار شد.

نیاز کارفرمای پروژه داشتن دکوراسیون داخلی لوکس در ویلا بود که بتواند هم آرامش و آسایش را فراهم کند هم به لحاظ زیبایی شناسی، تجربه ی متفاوتی از زندگی را ایجاد نماید.

تجربه ی زندگی بهتر با گروه معماری، طراحی و دکوراسیون آرامو دیزاین 41 43 101 0992

دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

در این راستا دکوراسیون داخلی ویلای دوبلکس شمال به گونه ای طراحی شد که بتواند زیبایی و آسایش را در کنار هم فراهم نماید.

برای اصول زیبایی شناسی و رعایت آن در دکوراسیون داخلی ویلا در شمال  داشتن علم و آگاهی بر انواع زیبایی شناسی بیار مهم است که در این ویلا از زیبایی شناسی بصری  و زیبایی شناسی حسی استفاده شد که به اختصار توضیح خواهیم داد.

زیبایی شناسی بصری در دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

زیبایی شناسی بصری در دکوراسیون داخلی ویلا باعث می شود که با رعایت کیفیات بصری در طراحی قسمت های مختلف بتوانیم هارمونی و انسجام بصری را داشته باشیم و به یک حظ بصری دست پیدا کنیم.

همچنین باعث می شود از آشفتگی های بصری جلوگیری کنیم و طراحی بر مینای تفکری منسجم از ابتدای پروژه پیش رود و به نتایج مفیدی برسد.

دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

شناخت ریتم و به کاری گیری ضرب آهنگ های جذاب یکی از کیفیات بصری محسوب می شود که اگر در دکوراسیون داخلی ویلا استفاده شود بدون شک خلق فضایی جذاب و زیبا را میسر خواهد کرد که تجربه ی بسیار متفاوتی را برای مخاطبین فضا فراهم می کند بنابراین شناخت این اصول و به کار گیری درست آنها می تواند به خلق فضایی ساده و در عین حال شیک و لوکس منجر شود.

طراحی و دکوراسیون حرفه ای ویلا های شمال نیاز به تخصص و دانش روز طراحی دارد که گروه معماری آرامو دیزاین با علم بر این علم می تواند، ویلایی لوکس، زیبا و دلنشین را برایتان خلق کند.41 43 101 0992

زیبایی شناسی حسی

زیبایی شناسی حسی در دکوراسیون داخلی ویلا که امروزه یک علم محسوب می شود می تواند با درگیری حواس پنج گانه، فضایی را خلق نماید که بتوانید با تمام وجود از بودن در ویلای تان در شمال لذت ببرید.

زیبایی شناسی حسی در دکوراسیون داخلی ویلای شمال می تواند باعث شود که:

  • باعث می شود از قدم زدن در این ویلا که دکوراسیون آن به صورت حرفه ای طراحی شده است لذت ببریم و حس لامسه مان با وجود بافت ها و تکسچر های زیبا مشعوف شود.
  • چشمانتان از بودن در این فضا لذت ببرند با ایجاد فرم های جذاب ، با طراحی قاب های طبیعی ( پنجره های بزرگ با مناظر زیبا)
  • این زیبایی شناسی اگر در دکوراسیون ویلا رعایت شود موسیقی طبیعت و صدای گوشنواز آن همواره به گوش هایمان برسند
  • همچنین رایحه های خوب فضای بیرون به داخل کشیده شود و با اثر شگفت انگیز خود لذت شما را دو چندان نماید.
  • و چه بهتر از اینکه در این ویلای لوکس و جذاب چای یا قهوه صرف نمایید.
دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

دکوراسیون داخلی ویلای دوبلکس شمال با تعریف فضاهایی مثل فضای غذاخوری مهمان، آشپزخانه و صبحانه خوری در طبقه بالا، فضای پذیرایی و مهمان، فضای خواب ها و سرویس های بهداشتی طراحی شد.

در فضای پذیرایی برای ایجاد آسایش، تلاش کردیم با رعایت اصول طراحی و معماری، فضای ناهارخوری را در مجاورت آشپزخانه قرار دهیم تا دسترسی راحت تری فراهم شود.

دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

تی وی وال و ادغام آن با فضای پذیرایی در فضایی دورتر از آشپزخانه دیزاین شد که ارتباط بصری زیادی با آشپزخانه نداشته باشد.

دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

ایجاد خطوط عمودی که ریتم سبز رنگی را در پس زمینه ی پله ها ایجاد کرد یکی از راههایی بود که بتوانیم ارتفاع بصری را در دکوراسیون داخلی ویلا شمال افزایش دهیم.

دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

دکوراسیون داخلی آشپزخانه در ویلا

به دلیل داشتن دهانه ی بزرگ به همراه صبحانه خوری ال شکلی دیزاین شد که هم به لحاظ عملکردی مناسب باشد و هم فضای گرم و دلنشینی را ایجاد کند.

دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

جهت مشاوره،طراحی و اجرای ویلا می توانید با شماره های 09921014341 و 02122094380 تماس حاصل فرمایید.“گروه تخصصی معماری آرامو دیزاین”

طراحی صبحانه خوری کوچک در بخش خصوصی ویلا که به اتاق خواب های ویلا سرویس می دهد.

این صبحانه خوری به صورت ال و اپن در فضای نشیمن طبقه ی دوم طراحی شد.

دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

دکوراسیون داخلی اتاق خواب ویلا شما با داشتن پنجره های بزرگ و مرتفع توانست طبیعت و جذابیت های آن را به داخل فضا وارد کند.

دکوراسیون داخلی ویلا در شمال
دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

وجود حمام و سرویس های بزرگ در ویلا یکی از نیازهای هر کارفرمایی هست که خوشبختانه فضای خوب و مساحت این ویلا توانست امکان داشتن یک حمام مناسب با دکوراسیون لوکس را فراهم کند.

دکوراسیون داخلی ویلا در شمال
دکوراسیون داخلی ویلا در شمال

طراحی محوطه و لند اسکیپ مناسب در ویلاهای شمای از نیازی اساسی هر ویلایی محسوب می شود که در این ویلا با تقسیم بندی فضاها و اختصاص هر بخش به فعالیت خاصی که با لایف استایل و سبک زندگی کارفرما هم خوانی داشته باشد طراحی و دیزاین شد.

جهت مشاوره،طراحی و اجرای ویلا می توانید با شماره های 09921014341 و 02122094380 تماس حاصل فرمایید.“گروه تخصصی معماری آرامو دیزاین”

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 22 میانگین: 5]
با ما تماس بگیرید