طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی اداری

مکان: تهران – سئول

مساحت: 570 مترمربع

کارفرما: شرکت آراز شیمی جلفا

در این پروژه قرار بود که با تغییر دکوراسیون اداری و چیدمان قبلی و  اضافه  و کم نمودن المانهای موجود به فضایی متناسب با نیاز فعلی کارفرما دست پیدا کنیم. اما در هنگام بازدید با ضعف هایی در پروژه مواجه شدیم که در گام اول تلاش کردیم پاسخ مناسب و مشاوره مطلوبی برای آنها داشته باشیم.

یکی از نقاط ضعف پروژه وجود پارتیشن هایی بود که مانع از ورود نور می شد که از قویترین المانهای معماری محسوب می شود و مورد بعدی انتخاب رنگ نامناسب فضا بود البته بسیار تلاش شده بود که اکسسوریهای موجود در هارمونی با هم باشند اما به هدف و نکته اصلی که آسایش، نورگیر بودن فضا و کیفیت فضایی بود توجهی نشده بود.

از سوی دیگر کارفرما به شدت تاکید داشت که از مبلمان موجود استفاده گردد.

با توجه به موارد فوق ما در گروه معماری آرامو دیزاین تلاش کردیم تا با استفاده حداکثری از آبجکت های موجود و با ترکیب آنها با مصالح جدید به طرحی دست یابیم که هم خواست کارفرما را پاسخگو باشیم و هم اینکه کیفیت و آسایش فضایی که به دنبال خود افزایش راندمان کاری را منتج می گردد به سطح بالایی ارتقاء بخشیم.

جهت مشاوره با کارشناسان گروه معماری آرامو دیزاین می توانید از طریق شماره های 09921014341 – 02122368678 تماس حاصل فرمایید.

از راهکارهایی که برای این فضا استفاده شد جابجایی پارتیشن ها و استفاده حداکثری از متریال شیشه و همچنین ترکیب نمودن رنگ روشن مصالح جدید به طراحی فضا بود که توانست نور مطلوبی را به داخل فضا تزریق نماید.

استفاده از فضای سبز در دیزاین داخلی فضا که به ایجاد فضایی خلاق کمک می نماید از دیگر موارد رعایت شده در طراحی دکوراسیون این پروژه بود.

نمونه کار

طراحی و اجرا دکوراسیون داخلی اداری
5 (100%) 7 votes
اگر از این مقاله لذت بردید به اشتراک بگذارید
تماس با ما