کابینت آشپزخانه توسط گروه معماری آرامو دیزاین

اهمیت طراحی کابینت آشپزخانه بر کسی پوشیده نیست و طبق تجربه اکثر کارفرمایان برای طراحی دکوراسیون داخلی و یا بازسازی منزل به طراحی و اجرای کابینت لوکس و لاکچری تاکید ویژه ای دارند زیرا تاثیر مستقیم و بسزایی در زیبایی بصری کل محیط منزل دارد و علاوه بر آن طراحی و اجرای موفق و مناسب کابینت آشپزخانه  نظم و چیدمان بهتر وسایل آشپزخانه را میسر می نماید.

 

گروه معمای آرامو دیزاین با علم بر موارد فوق و در راستای هر چه بهتر شدن طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه بعد از بازدید آشپزخانه پیشنهاداتی کاملا مبتنی بر علم و اصول معماری جهت خلق فضای بهینه  ارایه می کند و با طراحی خلاقانه همواره تلاش می کند نهایت زیبایی و کارایی را ایجاد نماید.

حتی در بازسازی کابینت آشپزخانه که مجریانی قوی و مستقل داریم از خدمات طراح متخصص کمک بگیرید تا بتوانید بصورت بهینه و عملکردی فضایی جذاب و لوکس داشته باشید.جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های  09921014341 – 02144099514 تماس بگیرید.

هدف و رسالت گروه معماری آرامو دیزاین طراحی بهینه و مبتنی بر اصول زیبایی شناسی و روانشناسی فضا می باشد و برای اجرای موفق طرح های پیشنهادی همواره از مجریان مجرب و با علاقه به کار استفاده می نماید تا بتواند با خلاقیت و ایده پردازی طرحی مناسب خواست و فرهنگ کارفرما طراحی و اجرا نماید.

نکته بسیار مهم این است که طراحی آشپزخانه صرفا جانمایی گاز ، یخچال ، سینک و تعدادی یونیت نمی باشد بلکه طراحی یک آشپزخانه می بایست به گونه ای باشد که علاوه بر موارد فوق بتواند در هارمونی کامل با تمام فضا و بصورت فضایی لوکس و لاکچری در خدمت اصول زیبایی شناسی فضا بوده و جذابیت آن را دو چندان نماید.

انتخاب متریال و طراحی کابینت براساس سبک پیشنهادی از طرف گروه معماری آرامو دیزاین که بر اساس متراژ منزل، نورگیری فضا و علاقه و خواست کارفرما پیشنهاد می گردد می تواند از کابینت ممبران برای سبک کلاسیک که سبکی پر دیتیل و پر جزئیات می باشد استفاده گردد و برای خانه های بزرگ و با متراژ زیاد و سقف های بلندتر از حد معمول امروزی مناسب می باشد.

کابینت های گلاس و ام دی اف که بیشتر برای سبک مدرن استفاده می شود و با توجه به تنوع در طراحی خلاقانه به شدت مناسب آشپزخانه های کوچک است که امکان استفاده بهینه از کابینت آشپزخانه را میسر می نماید.

مطالب مرتبط

تماس با ما