موقعیت : تهران

متراژ پروژه:105 متر مربع

بازسازی و دکوراسیون آشپزخانه پروژه فوق به درخواست کارفرما به سبک مدرن طراحی شد.

چالش های فضای فعلی وجود آشفتگی بصری، عدم نظم و سازماندهی مناسب، کم نور بودن فضا علیرغم وجود پنجره و کمبود فضای کار در آشپزخانه بود.

تعبیه کابینت، تلفیق صبحانه خوری و جزیره و انتخاب رنگ سفید از راهکارهایی بود که برای این فضا استفاده شد.

همچنین سبک مدرن به دلیل جزئیات کمی که دارد فضای بهینه و کاربردی تری را فراهم می کند و به لحاظ بصری بزرگتر به نظر می رسد که برای آشپزخانه های کوچک بسیا راهگشاست.

در این فضا برای بزرگ تر شدن آشپزخانه بخشی از فضای تراس را به آن اضافه کردیم و به این صورت هندسه مستطیل که در سبک مدرن هندسه ی پر کاربردی است به وجود آمد.

رنگ های تیره ی کابینت و کاشی های بین کابینتی نور محیط را به حداقل ممکن کاهش می داد که با تغییر رنگ کابینت ها به رنگ سفید توانستیم فضایی دلباز و روشن و در عین حال لوکس برای آشپزخانه طراحی کنیم.

طراحی مجدد تراس و چیدمان آن با فلاور باکس و نیمکت، فضایی دلنشین و جذاب به آن بخشید.

تراس طراحی شده بستری برای گفتگوها خانوادگی با دید و منظری زیبا که قطعا به ایجاد روابط بهتر خانواده کمک خواهد کرد تبدیل شد.

بودن در این فضا لذت داشتن آسمان را به همراه خواهد داشت آسمانی که خانه ها امروزی فاقد آن هستند و برای دیدن آسمان می بایست از خانه بیرون زد.

نمای آجری دیوار تراس به افزون شدن حس فضا کمک کرد و فضایی با غنای زیبایی شناسی خلق شد.

از دیگر درخواست های کارفرما طراحی جزیره در آشپزخانه بود که تلفیق جزیره و صبحانه خوری علاوه بر زیبایی فضا بر کاربردی شدن محیط نیز افزود.

جانمایی سینک روی جزیره در سبک مدرن امکان ارتباط گرفتن خانواده به هنگام انجام فعالیت شستشوی ظرف ها را میسر می کند.

برخی از پروژه های آرامو دیزاین

به این مطلب امتیاز دهید
اگر از این مقاله لذت بردید به اشتراک بگذارید
تماس با ما